Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Polska inicjatywa Transverse styles, eXtreme pixels.


Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich użytkowników tego wspaniałego forum :P

Wpadłem na pomysł, stworzenia polskiej inicjatywy Transverse Styles, eXtreme pixels. Wiecie chyba o co chodzi :P ?

Chciałem stworzyć forum, na którym to wrzucałbym darmowe skiny / skiny dla wielu [ przykładowo za 10-50 zł ( zależnie od profesjonalizmu wykonanego skina )]. oraz możliwość zlecenia wykonania dedykowanego skina dla forum.

Coż, narazie to tylko sam projekt, do tego trzeba jeszcze licencje IPB, hosting, domene itp.

Aktualnie zajmuje się projektem skina do takiego forum, tutaj postęp pracy :

headerqu9.png

Cóż, potrzebował bym też dobrej ekipy, takich osób, które mają pojęcie o modyfikowaniu skinów, tj. moderatorów działów :

» Skiny - pomoc

» Skiny - support

na tym forum. Oczywiście, nie zabrakło by tam reklamy, najlepszych polskich supportów IPB :D Nie chcę z nikim konkurować, tylko "otworzyć" nowy, ciekawy projekt.

Brakuje przecież darmowych skinów tworzonych przez polaków.

Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem stworzyć forum, na którym to wrzucałbym darmowe skiny / skiny dla wielu [ przykładowo za 10-50 zł ( zależnie od profesjonalizmu wykonanego skina )]

Czegoś tu nie rozumiem. Darmowe skiny za 10-50zł? Czy chcesz zrobić forum ogólnie ze skinami, ale polskie po prostu?

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Rozważałeś 'działalność' w ramach IPB.ipslink.pl ? :P Wtedy koszty licencji, hostingu, domeny odchodzą ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem. Darmowe skiny za 10-50zł? Czy chcesz zrobić forum ogólnie ze skinami, ale polskie po prostu?

No masz na forum, skiny do pobrania. Skiny dla wielu osób [ płatne i darmowe ] oraz skiny dedykowane :D

Rozważałeś 'działalność' w ramach IPB.ipslink.pl ? :D Wtedy koszty licencji, hostingu, domeny odchodzą ;-)

Narazie rozważałem tylko skina :P Resztę muszę poukładać w głowie. Interesują mnie narazie każde propozycje, a Twoja jak narazie jest najlepsza, bo jedyna :P

Na początku, chcę zebrać parę osób, które się w to bawią, narazie widziałem tylko jednego kandydata, na tym forum :D

Chyba wiecie o kim mówię :P

Bawię się troszeczkę skinami, DawPi coś o tym wie, nie mam żadnego portfolia, bo nie miałem zabardzo czasu na zabawę w tworzenie czegoś takiego. Parę skinów już zrobiłem :) Ale mam zamiar stworzyć jakieś nowe, na początku darmowe dla populacji ! :)

Przykład mojej pracy :

Kopia templatki do Joomli

http://rsclan.ycn-gaming.com/board/

http://www.rsclan.ycn-gaming.com/

Edytowane przez Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ty byś lepiej tego czerwonego do downloadu wrzucił wreszcie ;-)

Inicjatywę popieram, może się przydam, a działalność pod opieką IPSlink.pl nadal oferuję ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byś lepiej tego czerwonego do downloadu wrzucił wreszcie ;-)

Inicjatywę popieram, może się przydam, a działalność pod opieką IPSlink.pl nadal oferuję ;-)

Tego czerwonego już nie mam :P Przepadł razem z hostigiem. Nie uważam żeby był on wart 50 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysl, Daiwd...jak najbardziej popieram te inicjatywe. :D Jesli chodzi o dotacje skinow, to chetnie sie przylacze (jako donator czy tez projektant, co badz). Nie mam jeszcze jak najwiekszej wprawy. Jak widac dotad, to raczej staram sie bazowac wszystkie skiny na IPB "Blue Classic"... wiec nie sa one zbyt technicznie zaawansowane - ale...gdyby ktos mogl pomoc i ewentualnie popchnac w prawidlowym kierunku.... :P

A wiec, zglaszam checi i entuzjazm. Mysle, ze polscy uzytkownicy IPB na pewno skorzystaja z takiej witryny jaka opisujesz, Dawid. :P

A co do hostingu, wspolpracy, itp - DawPi - jestes fenomenalny. Rzadko spotyka sie tak hojna, otwarta osobe, ktora by bezinteresownie popierala innych - szczegolnie tych, ktorych prawie nie zna (tak jak ja). Mowie to bardzo powaznie - bo juz pare razy spotkal mnie przykry zawod jesli chodzi o tego typu sprawy...internetowe. Jestem na prawde szczesliwa, ze znalazlam IPSLink.Pl. :)

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Od czegoś trzeba zacząć.

Niech wreszcie Polska i Polacy pokażą na co ich stać. Tutaj naprawdę nie potrzeba super ekstra wiedzy z zakresu budowy skinów w IP.Board ( jak coś to pytać :P ), wiadomo, że umiejętności graficzne to podstawa. Tak, jak dobre chęci.. A takich jakoś do tej pory nie było.

Ten pomysł w sumie w skali krajowej jest unikalny i śmiem twierdzić, że pierwszy, nawet kiedyś o tym pisałem na inv. Teraz jest szansa, że to wszystko wejdzie w życie.

Tak, jak pisałem - podtrzymuję swoją 'ofertę' współpracy i daję dodatkowy dział na forum dla Was ;-) Przemyślcie sprawę i dajcie znać. Dzięki temu odchodzą koszty licencji, serwera, domeny, downloadu. Galerię trzeba będzie dokupić, ale i z tym sobie damy radę ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawid tak właśnie myślałem, że o to chodzi, ale co pewność to pewność.

Mój poziom wiedzy na temat php jest na poziomie ok. 0% :D ale grafika to dosyć prosta sprawa - jak już coś stworzysz to zobaczę czy mogę się przydać, a Ty zobaczysz na ile mogę być przydatny. Uważam, że każdy zechce Ci pomóc w miarę możliwości. Najgorzej zacząć - z czasem znajdą się chętni.

PS. bierz w ciemno pomoc DawPiego, on zna się na rzeczy, będziesz mieć dobry start :P

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mogę w czymś pomóc, jakieś style zrobić, etc., mogę też pomóc w kodach XHTML 1.1 czy CSS 2.1

--> http://dudestudio.pl/ --- www.DuDeStudio.pl - Profesjonale style dla Twojego forum

--> http://bbhelp.pl/ --- bbHelp.pl - Support phpBB2, phpBB by Przemo

--> http://info-tuning.com/ --- Info-Tuning.com - Forum Tuningowe, Forum Motoryzacyjne, Forum Samochodowe, Tuning, Virtual Tuning, Tutoriale VT, F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. bierz w ciemno pomoc DawPiego, on zna się na rzeczy, będziesz mieć dobry start :P

Przyda się pomoc każdego :P

Dawid'a ( DawPi'ego ) znam już trochę. To on tak naprawdę wciągnął mnie w skiny :)

No to ja biorę się za zakończenie skina, a potem to już zaczniemy się bawić ! :)

adi. Na początku chciałbym zająć się darmowymi skinami, oraz tymi indywidualnymi :]

PS. Butony odpowiedzi, co o nich sądzicie ?

t_qr.gift_reply.gift_new.gift_closed.gif

Czegoś w nich brakuje :D ?

Edytowane przez Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butony bardzo pasuja do stylu, w jakim wykonany jest (czy bedzie), skin. :D

A oto zimowy/swiateczny skin...poczatek, oczywiscie - dopiero zaczety dzis. :P Ikony w opisie sa animowane, tak jak i logo (nie widac na obrazku, ale wierzcie na slowo. :P )

holidaygreetingsssxq5.png

Tlo jest stale, tzn. nieruchome - przesuwa sie natomiast forum i boczne ramki. Skin powinien zostac ukonczony jeszcze w tym miesiacu. W samym skinie prawdopodobnie bedzie jeszcze duzo zmian. Jak na razie, wykonane jest ok. 15%. :)

PS

Czy ktos zna kod css i html na stworzenie 3-czesciowego obrazka w maintitle (tile_cat.png)? Chcialabym zamiescic w sknie zaokraglone rogi w naglowkach, ale nie moge sie dogrzebac odpowiedniego kodu...

Edytowane przez Skye Fairy

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dawid buttony bardzo ładne tylko ten efekt lustra mi się nie podoba, jakoś dezorientuje ;-)

Czy ktos zna kod css i html na stworzenie 3-czesciowego obrazka w maintitle (tile_cat.png)? Chcialabym zamiescic w sknie zaokraglone rogi w naglowkach, ale nie moge sie dogrzebac odpowiedniego kodu...

O to Ci chodzi: Zaokraglona belka kategorii ? :D

Obrazka nie widać bo IS coś ostatnio sux.. Może wrzuć to na tinypic? :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam...nie wiem dlaczego nie widac, moze serwery imageshack.us znowu szwanjuja. :P

Sprobujmy Photobucket...

holidaygreetings_ss.png

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, jest sporo mniejszy i kontrast nie jest zbyt widoczny, no...ale niech juz bedzie. To z wczoraj, a dzis juz zaszly pewne zmiany wiec i tak to nie jest calkiem to co na powyzszym.. :P

Dzieki za link do tutoriala, przyda sie w nastepnym skinie. :D

PS

Czy to mozliwe? Moj kot slucha Mozarta...i nawet chyba go lubi, bo jak Sfinks wpatruje sie w stereo... :P

Edytowane przez Skye Fairy

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
PS

Czy to mozliwe? Moj kot slucha Mozarta...i nawet chyba go lubi, bo jak Sfinks wpatruje sie w stereo... :D

Omg :P

Ponoć to je uspokaja - udowodnione ;]

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi nie mow....musze skasowac caly testboard i zainstalowac nowy. Ja wylysieje, zanim zaczniemy ten projekt. :P

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Najpierw zastanów się czy Twoje problemy wynikają z błędów forum ( wątpię ) czy błędów skina, którego tworzysz :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.