Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Pomoc ipb 3.1.2


Gość worldem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ipb 3.1.2 są wszystkie pliki wgrane a na forum ( nie zainstalowanym wyskakuje na index.php błąd że nie znalazło ipsController_setup.php i ipsRegistry_setup.php

co tam trzeba wpisać ? czy coś zrobić w instalacji mam to samo może link do tego jest zły

może link do katalogu pomoże mi ktoś

Edytowane przez worldem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem jedyny, ale nie do końca rozumiem co napisałeś. W każdym razie: zainstalowałeś w ogóle forum?

PS. inna sprawa, że skoro czegoś nie znajduje to pewnie tego nie ma. Sprawdź czy wszystko Ci się wgrało na serwer.

Edytowane przez godfather

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem jedyny, ale nie do końca rozumiem co napisałeś.

Nie Ty jeden. :thumbsup:

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrałem od nowa forum z kilka razy ;< wgram od nowa 6 raz ;/ i po wgraniu opisze to dokładniej :thumbsup:

@DawiPi zaraz podam tylko reinstallne go od nowa :)

Edytowane przez worldem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co Ty sobie myślisz, że będę ekstra zaglądać we wszystkie tematy, do jakich mi wyślesz link na PW?! Po cholerę mi wysyłasz takie linki..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, przeciez on MUSI mieć już to forum a wy nie chcecie mu pomóc!! Jak tak można??? :):thumbsup:

Czasami to mi żal takich osób - wpadają ,robią szumu, wysyłaja linki gdzie się da, marudzą na gg etc. myśląc że to przyśpieszy reakcje........

Niektórzy jeszcze po prostu nie dorośli do korzystania z internetu i myślą że im się wszystko należy .

Tyle mojego odd topu

  • Lubię to 2

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://centrum-gry.pl/ o to chodzi że pliki wgrane a tu coś takiego :thumbsup:

WTF

Instalacja :

Warning: require_once(/srv/home/pq114461/public_html/admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /srv/home/pq114461/public_html/admin/install/index.php  on line 37

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/srv/home/pq114461/public_html/admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/srv/home/pq114461/public_html/ips_kernel/') in /srv/home/pq114461/public_html/admin/install/index.php on line 37

Strona główna :

Warning: require_once(/srv/home/pq114461/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /srv/home/pq114461/public_html/index.php on line 23

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/srv/home/pq114461/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/srv/home/pq114461/public_html/ips_kernel/') in /srv/home/pq114461/public_html/index.php on line 23

Edytowane przez worldem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

failed to open stream: No such file or directory in /srv/home/pq114461/public_html/index.php on line 23

Czyli brakuje Ci pliku o który skrypt prosi w tej linii :thumbsup:

Mówię, że nie wgrywa Ci się wszystko, upewnij się czy konkretne pliki są - porównaj z plikami, które masz na dysku.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

failed to open stream: No such file or directory in /srv/home/pq114461/public_html/index.php on line 23
Czyli brakuje Ci pliku o który skrypt prosi w tej linii :PMówię, że nie wgrywa Ci się wszystko, upewnij się czy konkretne pliki są - porównaj z plikami, które masz na dysku.

W linijce 23 mam to samo dobrze wgrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.