Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zmiana ID lang_cache?


TRACKER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, czy można w jakiś prosty sposób zmienić ID katalogu z tłumaczniem? Chodzi o to, że przez ten memory_limit nie mogę zaimportować paczki xml.gz a rozpakowane pliki na serwerze już mam (Język Angielski ID = 1, Polski ID=2) nie chcę więc importować, a zmienić go jakoś.. patrzałem w ACP, ale można tylko lokalizację zmienić z en_US np. na pl_PL, ale to nie działa niestety... Po zamianie plików tymi Polskimi występują krzaczki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przebudowałeś zatem język? Lub inaczej można dograć te pliki do bazy - tłumacząc zewnętrznie ( opcja z listy wyboru danej paczki językowej ).

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym tłumaczeniem, to widziałem, ale tak wszystko tłumaczyć? troszkę bezsensu... chyba że jest jakis sposób (tj. mniejsze paczki językowe) na memory_limit ? Kurcze to potrzebuje około 50 mb, a ja mam tylko 32 ^^ :ph34r: Pisałem do admina, ma podwyższyć, ale kiedy sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym tłumaczeniem, to widziałem, ale tak wszystko tłumaczyć? troszkę bezsensu... chyba że jest jakis sposób (tj. mniejsze paczki językowe) na memory_limit ?

Przecież nie tłumaczysz niczego ręcznie, ale zastępujesz pliki na serwerze a potem importujesz - możesz nawet pojedyńczo.

1. Serwer - wybierasz tłumaczenie zewnętrzne. W folderze "translate" pojawiają Ci się pliki z danym językiem

2. Localhost - instalujesz ten język jaki chcesz a następnie wybierasz tłumaczenie zewnętrzne tego języka. Na localhoście, w folderze "translate" masz pliki *.php z tym językiem

3. Wgrywasz pliki z localhosta z "translate" na serwer, również do folderu "translate" nadpisując wszystkie pliki!

4. Na serwerze, w ACP wchodzisz w tłumaczenie zewnętrze i po kolei wybierasz pliki do importu. Nie ma możliwości żeby nie przeszło nawet z b. małym ramem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super stary, działa! miałem wcześniej te pliki .php więc je wrzuciłem do tego folderu "translate" - powybierałem po 2-3 importowałem i luzik, działa! SUPER sposób i działa pewnie wszędzie! kodif, You are great! man!

Można zamknąć jak coś xD

Edytowane przez TRACKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Z tym, że ten opis był nawet w temacie z naszym spolszczeniem, tylko się czytać nie chciało. Potem też dziesiątki razy o nim pisałem.. Tylko się szukać nie chce.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.