Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Niemożność edycji posta


Ekhangel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy na 3.1.2 jest w ogóle możliwość ustawienia limitu znaków/wyrazów w poście? Mam problem z tym tematem - podczas dodawania kolejnej porcji tekstu do tematu, próba zapisania edycji kończy się na zniknięciu ikonki "Wczytywanie". Dalej nic się nie dzieje. Zauważyłem, że dopisanie do tematu dwóch literek pozwala mi na zapisanie edycji, przy czym trzy literki wywołują już powyższy bug.

EDIT: Jednak tu chyba nie chodzi o to. Przy próbie usunięcia części tekstu z postu również wyskakuje ten błąd. Jestem kompletnie zdezorientowany. Silnik fiksuje od nadmiaru HTMLu? Załączam kod całego posta.

kod.txt

Edytowane przez Ekhangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj,

można zastosować płatną modyfikację: (DP30) Minimum Chars or Words Per Post 1.0.0 [P] (pl). Koszt to 15$. Ewentualnie można dodać zapis do regulaminu, że nie wolno pisać postów dłuższych niż Z znaków. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygasła mi możliwość edycji, więc piszę kolejnego posta:

Stworzyłem nowy temat, kopiując cały tekst ze starego tematu i dodając, to, co potrzebowałem. I co? Oczywiście udało się. Mogę go też dowolnie edytować.

Czasami nie mam już sił na niezawodność IPB. A może to tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Edytuj go - usuń albo dodaj jeden znak i sprawdź. Oczywiście dla pewności możesz usunąć cache postów, bo domyślnie opcja jest włączona.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dodać max. dwa znaki i działał. Po trzech już nie. Po usunięciu dużej partii tekstu i próbie dodania nowego, mniejszego - wciąż nie działa. Tak więc to nie może być ograniczenie znaków. Sam już nie wiem, o co chodziło, ale jak mówiłem - zrobiłem dubel tego tematu, i zadziałał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.