Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Czy warto umieścić "Lubię to"?


Croco

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam takie pytanie do Was: czy wstawienie Facebook'owych dodatków typu "Lubię to" itp. ma w ogóle sens? To znaczy... czy obserwujecie dzięki temu jakikolwiek wzrost ruchu? Osobiście nie jestem fanem twarzoksiążek, enków, fotków i innych tego typu społecznościówek, ale zastanawiam się czy nie byłoby warto pójść z duchem czasu i wstawić takie widżety. Nie chciałbym tego robić jednak jeśli nie przynosiłoby to rezultatów z "marketingu" społecznościowego, stąd to pytanie - może ktoś będzie miał wiedzę na ten temat i zechce się podzielić :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa docelowa to raczej ludzie młodzi, 12-35 lat dlatego myślę, że z Facebook'iem przy obecnych trendach powinni mieć do czynienia. Bardziej chodzi mi natomiast o sam ten mechanizm: dajmy na to Twój znajomy klika w Lubię to, ty to w jakiś sposób widzisz od razu? Czy takie rzeczy ludzie w ogóle sprawdzają / czy w nie klikają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod stwierdzeniem "grupa docelowa" nie upatruj wiekowego przedziału, a wyłącznie przedział rodzajowy.

Posiadasz forum skupiające, dajmy na to, elektroników. Zastanów się czy jest to grupa na tyle wielka, by była szansa pozyskać nowych użytkowników przez portale społecznościowe, zakładając, że forum jest profesjonalne i przeznaczone raczej dla osób, które już posiadają dużą wiedzę w tym zakresie.Oczywistym jest, że nie ma sensu dodawać czegoś takiego na forum bo zysk będzie znikomy.

To oczywiście założenia, ale generalnie, jeśli przeciętny człowiek może znaleźć coś ciekawego na Twoim forum i zainteresuje się daną tematyką, a Ty chcesz zyskać użytkowników bez względu na ich 'wartość' to pewnie opłaca Ci się to zrobić :D

  • Lubię to 1

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.