Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Poprawa wyglądu napisów pod avatarem (?)


abc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zastanawia mnie, jak zrobić te asdbs.jpg linie pod avatarem. Doszły mnie słuchy, że od tego jest jakiś kod i trzeba go wkleić do Wygląd :P Nazwa Skina :a: CSS . Ale jest "ale", jaki kod i gdzie go dokładniej wkleić?

Emerytowany Szeryf Invision Power Board Police Dep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

"Invision Power Board -> Invision Power Board 3.x -> Modyfikacje - pomoc"

do:

"Invision Power Board -> Invision Power Board 3.x -> Skiny - pomoc"

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nic. Chcę zastosować te Linie do obecnego skinu (Special Skin) ale nie znam treści tego tekstu i nie wiem gdzie dokładnie mam wkleić ten tekst :)

PS. Jeszcze raz dzięki za FlashFXP :P

Edytowane przez abc

Emerytowany Szeryf Invision Power Board Police Dep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o te linie pomiędzy Post, Rejestracja to w tym skinie w CSS, wygląda to tak:

.author_info ul.user_fields li {border-bottom:1px solid #DADADA;clear:both;font-size:0.9em;margin-bottom:3px;overflow:hidden;padding:4px 0;

Nie wiem czy modyfikujesz ten skin, czy inny - więc czy taka klasa istnieje w tamtym nie wiem.

Dodatkowo przy wypisywaniu w bicie skina przy <*li> musi być ta klasa podana. Jeśli się zgadzają nazwy (masz taką samą już dodaną) to wystarczy podmienić i zmienić kolor na pasujący. :)

Edytowane przez Dr R.I.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to zobaczymy, czy zadziała:)

Ok, mam to wkleić twój kod? i DADADA zamienić na tamten?:x

Po zmianie tego twojego w notatniku jest:

.author_info ul.user_fields li {border-bottom:1px solid #826c51;clear:both;font-size:0.9em;margin-bottom:3px;overflow:hidden;padding:4px 0;
I to wkleić tam? Edytowane przez abc

Emerytowany Szeryf Invision Power Board Police Dep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak tego sprawdzić. Niestety nie mam ani jednego skina tak zrobionego, więc podpowiedzenie - albo potrzymanie za rączkę przy tej pracy ode mnie nie uświadczysz...

Napisałem wyżej co musisz zrobić.

1)Sprawdzić czy taka klasa już istnieje

a)jak tak to podmienić

b)jak nie - dopisać ten cały tekst (ładnie go sformatuj, bo tutaj robi w 1 linię)

Jeśli 1b to:

a) W topicView sprawdzić jaka klasa u Ciebie odpowiada za wypisywanie tych informacji w tematach

:) albo ściągnąć wtyczkę FireBug do FF i dzięki temu sprawdzać wszystko w skinie i modyfikować na razie przez to - sprawdzać efekty, a później konkretnie już w ACP.

Więcej pomóc nie mogę.

Tak dla ścisłości - chodzi o te kreski pomiędzy polami?

Edytowane przez Dr R.I.P
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, szkoda, że porażki i przeszkody Cię de-motywują do dalszej pracy. :) FireBugiem, naprawdę dużo rzeczy można wyłapać. Zainstalowałbyś CleanCut i porównywał kod. Max. dla mnie (jestem laikiem) pewnie zajęłoby to z 30 min. =]

Poczekaj na koderów e.g Olivera, on powinien podać bardziej bezpośrednie rozwiązanie, czego nie jestem zwolennikiem, bo trzeba się uczyć, a jest to w Twoim zasięgu, to nie jest programowanie, tylko HTML + CSS.

Edytowane przez Dr R.I.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Może kiedyś zrozumiesz, że własna praca i dążenie do celu mimo przeszkód jest za***iście dużą frajdą.. A satysfakcja i duma po tym gwarantowana.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.