Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Sprzedam skin Fluo dla IP Board 3.1.x .


Gość ipbskinslab

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ipbskinslab

Sprzedam skin Fluo dla IP Board 3.1.x .

Fluo jest skinem dedykowanym dla tematyki gier, motoryzacji, clubbingowi i tym podobnym. Ciemna kolorystyka, w której skład wchodzą trzy bazowe kolory: grafitowy, szary, niebieski.

Podgląd dostępny na http://www.ipbskinslab.com

Cena - 15$ - płatność paypal.com

Kompatybilny z:

IP Board 3.1.x,

Gallery 3.2.x,

Blog 2.2.x,

Downloads 2.2.x

Chat 1.1.x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym kupić ten skin, ale dlaczego tylko za dolary? Chciałbym kupić w , ale konkretnie nie wiem ile to w $ (konkretnie, w przybliżeniu mam pojęcie). Jeżeli zapłaciłbym o 5 groszy za mało to byłyby jakieś komplikacje, dlatego proszę powiedzieć czy można płacić w zł i ile?

Jeszcze jedna sprawa. Dlaczego płatność tylko przez paypal.com? Wolałbym słać przelew z np. pkobp.pl

Edytowane przez Lawliet

IPBFangorn.net - szaty graficzne IP.Board. Ostatni projekt - Esmona. Zaglądaj do nas również na profilu Facebook IPBFangorn.net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XvAK

jako klient mam prawo pytać więc bez sarkazmu.

@Arthas

Ta wiedza była mi obca :D

@Czaker

Doskonale wiem, że fluo można pobrać bezpłatnie, jednak jest to kradzież. Powinni usunąć link, który tu wrzuciłeś. Mieć kupny skin i świadomość, że się za niego zapłaciło, że ma się go na własność zawsze jakoś podnosi morale :szczerbaty:

  • Lubię to 1

IPBFangorn.net - szaty graficzne IP.Board. Ostatni projekt - Esmona. Zaglądaj do nas również na profilu Facebook IPBFangorn.net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Doskonale wiem, że fluo można pobrać bezpłatnie, jednak jest to kradzież. Powinni usunąć link, który tu wrzuciłeś. Mieć kupny skin i świadomość, że się za niego zapłaciło, że ma się go na własność zawsze jakoś podnosi morale :szczerbaty:

Podoba mi się Twoje podejście! :-)

Link usunięty, autor odpowiednio nagrodzony!

A do Ciebie info: autorem jest Polak, więc spokojnie się z nim skontaktuj i na pewno poda Ci dane polskiego banku do wpłaty. Możliwość płatności PP na stronie można łatwo wytłumaczyć - autor skina nastawia się na klientów z zagranicy, ponieważ ci mają większą świadomość i poszanowanie ludzkiej pracy i wiedzy. Sam tak mam, więc go doskonale rozumiem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.