Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Modyfikacja hooka


Dr R.I.P

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pewne pytanie zanim cokolwiek podam, chciałbym się zapytać czy jest możliwość abyście mi pomogli przerobić pewnego moda. Nie wiem do końca tych kwestii praw autorskich do hooka, więc pytam. Mod wykonuje swoje czynności i o których mi chodzi na tematach, czyli 1 postach w każdym temacie. Chciałbym zrobić tak, by robił to również na postach. :P Taka to by była modyfikacja; sam szczerze powiedziawszy się zgubiłem w kodzie, bo nie jestem programistą, tylko potrafię zrobić parę rzeczy i to też "basic -" :P. Dałbym tutaj ten kawałek kodu o który mi chodzi, lub podał nazwę i adres www hooka do wglądu.

Pozdrawiam

Edytowane przez Dr R.I.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nulled?

Dałem link do tematu, gdzie autor modyfikacji dał plik do pobrania. To jest oryginalna strona tego projektu. Znalazłem nazwę na jakimś forum i wyguglowałem to co widać. Chyba koleś nie kupił IP.Downloads dlatego wrzucił na jakiś inny serwer do uploadu. Po prostu stąd pobrałem, bo na żadnych oficjalnych forach o IPB tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak czy inaczej zastosowanie tej modyfikacji widzę jedynie na forach z linkami, a takie fora nie bardzo są legalne, więc z całą sympatią, ale nic nie możemy zrobić w tym temacie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W tym przypadku ja niestety, ale nie zrobię tego.. :P No sam przyznaj - mod sprawdzający linki z RS, MU i innych..... :/

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
LinkzBot is a link management system for Warez Sites. It record and control the all the download links on your site enabling you to decide what is and what isn't posted.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.