Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Skrypty for


Gość LisU

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Chciałbym żebyście wpisywali tutaj nazwy skryprów for (komercyjnych i niekomercyjnych) które znacie.

Ja wypiszę te które znam :

  • XenForo (błee)
  • vBulletin (błeeeeeee)
  • MyBB
  • PunBB
  • FluxBB
  • phpBB
    • 2
    • by Przemo
    • 3

    [*]Burning Board

    [*]IP.Board

Kontynuujcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcik...

Jedna literówka i jeden stylistyczny (przez przypadek)

Jeśli tak bardzo chcecie to 3majcie poprawione :a:

Siemka

Chciałbym żebyście wpisywali tutaj nazwy skryprów skryptów for (komercyjnych i niekomercyjnych) które znacie.

Ja wypiszę te które znam kojarzę :

  • XenForo (błee)
  • vBulletin (błeeeeeee)
  • MyBB
  • PunBB
  • FluxBB
  • phpBB
    • 2
    • by Przemo
    • 3

    [*]Burning Board

    [*]IP.Board

Kontynuujcie ;)

A temat ma na celu zebranie opinii naszej Społeczności o różnych „konkurencyjnych” skryptach :P

Edytowane przez LisU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Cóż, ja tam liczę, że lisu zrozumie w końcu, że by dostać się do grupy tłumaczy nie wystarczy pisać dla samego pisania.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As You want ;)

  • XenForo - nowiusieńki, wypicowany skrypcik który absolutnie nie zyskał mojej sympatii (z powodu dziwnego wyglądu i małej funkcjonalności). Dużo szumu wokół niczego. Drogi.. Bardzo drogi. IPB, budowane od wielu, wielu lat, które zyskało wielu użytkowników jest jedynie o $10 (~29,70zł) droższy.
  • vBulletin - Uch... Miałem z nim zetknięcie.. I to wystarczyło mi żebym wyrobił sobie o nim opinię. Aż szkoda się rozpisywać :a:
  • MyBB - Moim zdaniem jest darmową konkurencją dla vB. Trochę kwadratowy, ale za to wyjątkowo funkcjonalny. Widziałem fora na nim, ale nigdy nie widziałem PA.
  • phpBB
    • by Przemo - Dopicowana wersja 2. Sporo unowocześnień, w tym wiele niepotrzebnych (jak np bramka gg, która od kilku lat nie działa i której autor nie raczy poprawić), które niepotrzebnie zagracają skrypt
    • 3 - Ogólnie fajny. Czytelny, stosunkowo funkcjonalny, istnieje dużo modów, które jeszcze bardziej ułatwiają pracę z nim.

    [*]Burning Board - Popularny zwłaszcza „za Oceanem”, moim zdaniem nieprzejrzysty, przypominający vB, jednak prawdopodobnie stabilny, skoro duże fora (np. forum www.metin2.pl) korzystają właśnie z niego.

    [*]IP.Board - Słitaśny, milutki, dopracowany, funkcjonalny, popularny, tani skrypt, który jest powodem, dla którego tu jesteśmy :a:. Miałem na nim kilka for (nie osiągnęły szczytu sławy...) i jestem nim zachwycony. Więcej na forum :P

Może być? :a:

@edit

Forów? Są głosy i za tym i za tym. Ja używam określenia FOR, jednak jeśli Wam to przeszkadza, to grzecznie się dostosuję :P

Edytowane przez LisU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno o muzyce Gothic, drugie - nieoficjalne forum mojej szkoły (no co? miałem jeszcze wolną licencję :P), które za „prośbą” dyrektora musiałem zamknąć, no i trzecie o PHP... Też nie osiągnąłem popularności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Raczej miałem na myśli adresy (oprócz tego forum szkoły). Od razu uprzedzam - to nic, że już nie ma ich w sieci (jeśli spełnione).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo proszę was panowie oto małe fakty:

Wysłany: 20-01-2010, 16:05

Niebawem pojawi się wersja 1.12.7, której głównym zadaniem będzie wyeliminowanie kilku luk bezpieczeństwa.

Dodatkowo jeżeli już wychodzi nowa wersja to zostaną poprawione zgłoszone błędy.

Mamy do wszystkich prośbę: Jeżeli ktoś z Was zna jakieś błędy, które nie są wymienione w liście poniżej proszę o informacje.

Dotyczy to tylko ewidentnych błędów, nie zgłaszajcie tutaj swoich problemów z forum, które na 100% nie są winą skryptu.

Głównie mam na myśli błędy krytyczne w panelu administracyjny....

Mija 9 miesięcy a tutaj nadal wersja : phpBB modified v 1.12.6p4 by Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista luk i błędów (niektóre z tych błędów są już usunięte w ostatnich poprawkach):

- zmana kodowania hasel w bazie danych aby nie dało się rozkodować co jest ostatnio plagą (rainbow tables)

- sztywna blokada w plikach mozliwosci wgrywania przez admina plikow .php i podobnych

- skaner shelli i wirusów

- XSS w seeker.php i modzie urodzinowym, downloadzie

- topic_spy.php mod ktory nie jest modem dzialu moze widziec tytul niezakceptowanego tematu

- niewyswietlania koloru pomogl po przeniesieniu tematu

- niewyswietlanie wylaczonego podpisu w PW

- blokada kasowania zalacznikow htm, php, .htaccess

- usuniecie tekstu w [mod] w wersji do druku

- paginacja podczas scalania tematów

- nowa wersja komunikacji GG, prawdopodobnie numer wersji bedzie automatycznie aktualizowany ode mnie z serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nowa wersja komunikacji GG, prawdopodobnie numer wersji bedzie automatycznie aktualizowany ode mnie z serwera

No to skoro IPSowi padają serwery Chata to Przemowi z pewnością wytrzyma serwerek żeby pobierać jakiś numer wersji O.O

Czyli krótko mówiąc - nie działało i nie będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

"Ogólne -> Hyde Park"

do:

"Ogólne -> Web & Hosting & Grafika"

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.