Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pozycjonowanie nowego forum


Marek607

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nedawno załozyłem forum. Ze strony technicznej jest ok, bo IPB juz troche znam. Gorzej jest z uzytkownikami.

Dodaje systematycznie ciekawe artykuly i nowości ale nie mam zbytnio pojęcia jak zaprosić innych do siebie.

Czy może ma ktoś z Was wiedze jak pomóc stronie wspiąć się na górę w googlach jednoczesnie nie rujnując portfela??

na forum. optymalizacja jest tyle materiału i tyle chaosu że się pogubić można.

Chciałem kupić linki, wpisy do katalogów, precle na allegro ale jako kompletny laik nie wiem które oferty są ciekawe a ktore nic nie warte.

Jak zawsze licze na waszą pomoc i porady :P

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Poruszasz tematy, które zauważyłem bardzo rzadko się nimi ludzie chcą dzielić. Zupełnie nie wiem dlaczego.

Tutaj jest inny problem - skoro robisz 'to' dobrze, czyli wypełniasz forum treścią, a to bardzo dobre podejście wg mnie, to użytkownicy sami się znajdą. Oczywiście możesz pomóc temu zagadnieniu. Jak? A jakbyś tak ogłosił się wśród znajomych z tą samą pasją, a oni by szepnęli swoim..? Taka reklama wirusowa.. Oczywiście pamiętaj, że pierwszy look użytkownika na forum musi go tam zatrzymać - co w tym kierunku zrobiłeś? Masz jakieś zapadające w oko logo?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oryginalne i własne logo oraz layout (nie jakiś kupiony z masówki).

Napisał użytkownik, który od paru dni pisze posty z prośbą o pomoc w zwiększeniu liczny użytkowników :P

Dla mnie layout czy logo są drugorzędne. Jeśli tematyka forum jest niszowa, a jego treść na wysokim poziomie, to nawet na domyślnym skinie z lekko przerobionym logo uda się zbudować potężną społeczność. Ale na to trzeba czasu. Tak więc pisz dalej oryginalne teksty, dodawaj forum do katalogów, zdobądź linki reklamowe na wartościowych stronach, a użytkownicy sami Ciebie znajdą. Powodzenia! Sam stoję obecnie przed podobnym wyzwaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.