Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wybór nowego telefonu


Amfidiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :P

Mój kontrakt z operatorem wygasł parę tygodni temu i obecnie płacę więcej niż w przypadku nowego abonamentu z telefonem. Dlatego na dniach podpiszę nową umowę. Wyboru wielkiego na mojej półce cenowej nie ma, ale i tak bym prosił o Waszą radę: Brać BlackBerry Curve 9300 3g czy HTC Wildfire? Operator proponuje także SE Xperię X10 Mini Pro, Samsunga Galaxy Apollo oraz Nokię C6-00, ale niezbyt mi one podchodzą.

Telefonu codziennie używam jako playera MP3, częściej wysyłam smsy niż dzwonię (chociaż i tak niezbyt często), czasami przeglądam internet (myślę o rozszerzeniu umowy o pakiet web), raz na pół roku w podróż zabieram jakiś film. Do tej pory świetnie służyła mi Nokia N95-2, jednak jej wymiary często sprawiają problem.

Który z tych modeli brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Eee ten HTC to tylko dotykowy! :P Bierz BB, potem napisz przepastną opinię na blogu i jak mnie przekonasz to wezmę. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to już jestem zdecydowany na tego BB. Jutro dostanę wypłatę, to od razu zamawiam. W tym tygodniu powinna dojść paczuszka, więc postaram się opisać wrażenia.

Myślałem, że może mnie przekonacie do jakiegoś innego modelu :P

Tego 9300 nie ma jeszcze w Polsce, więc możesz jeszcze trochę poczekać. Albo celuj od razu w Bolda - jak szaleć, to szaleć! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matius, wybacz, ale mówimy o dwóch różnych półkach cenowych. Żeby dostać Desire na takich warunkach, które mi odpowiadają, musiałbym na dzień dobry zapłacić 150€ - a na to mnie teraz nie stać. Telefon na pewno lepszy, ale z bajerami, za które mi nie opłaca się dopłacać.

PS A jakbym miał brać HTC, to zdecydowanie HD2 :P

PSS Również przychylam się do prośby DawPiego. Napisz coś więcej, dlaczego szkoda, że wybrałem BB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mam napisać, telefon lepszy od iPhona 4 wg mnie, taki mini komputer na którym wszystko chodzi szybko sprawnie bez problemów, ekran dotykowy działa bez lagów tak jak to miałem okazje sprawdzać w noki. po prostu dotyksz i działa.

A sam system android to naprawdę prosty i bardzo rozbudowany system, ma fajna kontrole używania pamięci, tak że task killery nie są potrzebne, bo jak brak pamięci w telefonie (bo np uruchomiliśmy 20 aplikacje) to zamyka automatycznie te nie używane,

aplikacji jest naprawdę dużo i każdy znajdzie coś dla siebie, a wgrywa się przez klikniecie 2 razy palcami, nawet takie nie dostępne w android market :) nie trzeba się bawić tak jak w symbianie itp,

wadą jest jedynie zewnętrzny głośnik przy słuchaniu mp3, po prostu nie jest najwyższych lotów . Za to przy podłączonych słuchawkach jest wszystko ok. koleją wada jest czas pracy baterii no ale to chyba dotyczy się wszystkich obecnie smartphonów ...

jak się skonfiguruje fajnie swój telefon to naprade można robić lans :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie mam wlaczonego wi-fi gps cały czas i praktycznie spojrzę na tel czy działa + ewentualna latarka z flasha :P to potrafi do 3 dni

no a jak się włączy wszystko i jeszcze zacznie muzyki słuchać to pól dnia, ogólnie to jak jestem w domu i widzę ze stan jest poniżej 50% to podłączam go sobie przez usb i sobie leży i się ląduje, nie rozładowuje nigdy do końca, i tez nie miałem okazji aby zabrakło mi prądu w telefonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że słuchasz MP3 na wbudowanych głośniczkach :)

Rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojego telefonu. Pytanie tylko, czy miałeś do czynienia z innymi produktami w podobnej klasie? Bo Twoją wypowiedź można cytować do każdego dostępnego modelu na rynku:

Blackberry jest lepszy od iPhona 4 wg mnie, taki mini komputer na którym wszystko chodzi szybko sprawnie bez problemów, trackpad bez lagów tak jak to miałem okazje sprawdzać w starszych modelach. po prostu dotyksz i działa.

A sam system to naprawdę prosty i bardzo rozbudowany system, ma fajna kontrole aplikacji webowych i obsługi maili.

aplikacji jest naprawdę dużo i każdy znajdzie coś dla siebie, a wgrywa się przez zeskanowanie kodu ze strony :a: nie trzeba się bawić tak jak w symbianie itp,

wadą jest jedynie zewnętrzny głośnik przy słuchaniu mp3, po prostu nie jest najwyższych lotów . Za to przy podłączonych słuchawkach jest wszystko ok. zaletą natomiast jest czas pracy baterii co niestety nie dotyczy się wszystkich obecnie smartphonów ...

jak się skonfiguruje fajnie swój telefon to naprade można robić lans :P

Wygląda znajomo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że słuchasz MP3 na wbudowanych głośniczkach

broń boże ;D jak to zacznę robić to mnie zabijcie ;p

i tak bawiłem się różnymi telefonami, nokia n97 i tam ten ekran dotykowy mulił i brak mulitoucha, brak czegokolwiek więcej.

inne nokie np n95 która ma symbiana i jest powiedzmy skomplikowanym systemem, przez co go to minusuje względem innych telefonów

iphone sama firma jest dla mnie porażka, a raczej jej fanboye, no ale telefon jest fajny ale cena... i raczej tylko zostaje oryginalny sklep z aplikacjami. i wszystko co się chce podłączyć to oczywiście musi być made i apple ;/

samusng galaxy s tez jest w zasadzie fajny ale to praktycznie to samo co htc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb o ile dobrze pamiętam ma backdoora dla FBI właśnie zakazano go używać w polskich ministerstwach

Tia, wszystkie Fakty i inne Pudelki o tym się rozpisują od prawie roku :P

http://www.wykop.pl/link/438387/kolejne-kraje-zakazuja-uzywania-blackberry-polski-rzad-jest-madrzejszy/

I nawet jeśli jest w tym ziarno prawdy, jestem zbyt szarym człowieczkiem, żeby zainteresować FBI, CIA czy Al-Kaidę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już wybrałeś to niema sensu cię od tego odwodzić aczkolwiek pobaw się nim najpierw co byś nie był rozczarowany musisz tez pamiętać o jego rozmiarach to może wydawać się nie istotne ale ja np. mam htc hd i ostatnio wróciłem do zwykłego małego samsunga bo miałem dość tej patelni :P

jam_artists_button.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.