Jump to content

Hosting

Msb
 Share

Recommended Posts

Guest Spanner

@RoDiK mając ponad 100 uników dziennie nie ma szans żeby 500MB Ci wystarczyło przelicz sobie sam, zrób stronke pomnóż jej rozmiar 100 razy i jeszcze razy 30 a sam zobaczysz mniej wiecej ile trafiku byś potrzebował, a to jest tylko przybliżona wartość dla 100 uników, a gdzie Ci którzy odwiedzają serwis co pare dni lub częściej każdego dnia przybywa 100 uników i niech tylko 20 wróci jeszcze na tą strone to w miesiącu masz około 600 kolejnych osób.... itd wiec sam oceń

PS. @djmcmarco za obrażanie mnie i innych użytkowników dostajesz banik :) Ja nie ubliżałem Ci, więc ...

Dlatego pisałem o tym bo w "ofercie" zeby ktoś dostał sponsoring trzeba miec powyzej 100 wejsc na dzien...I za to dostaje sie 500 MB transferu...Jedno jest sprzeczne z drugim...

Bo powiedzmy ktos bedzie mial tych 100-150 wejsc na stronke ale ile dni pociagnie na tym sponsoringu skoro zaraz przekroczy transfer?

:)

Guest Spanner

bo kolega pewnie w domu ma DSL z limitem jeszcze i chce otworzyć "wielką firme" sprzedającą hostingi i oferującą taki sponsoring, wybaczcie ale taka oferta to dla mnie żenada

A może:

http://www.forall.pl

Nie wiem jak się tam mają ceny do innych firm...ale mam tam konto (sponsoring)...nie wiem jak na innych jest, ale tutaj to nawet w niedziele pomagaja jak cos nie tak :) Chyba ze na innych tez tak pomagaja...to trzymajmy sie ceny :)

Najtańszy pakiet u nich to:

T I N Y

100mb pojemności na strone www i pocztę

4GB miesięcznego transferu

20 subdomen Twojej strony

10 kont FTP, dla miniserwisów

10 kont email: antyspam i antywirus

10 baz mySQL

8zł / 6mcy | 15zł / rok

Wybór mają spory...Na stronie głównej jest 6 różnych możliwości hostingowania...Od 15zł / rok do 326zł / rok...Ale wchodząc dalej przez "Zamów" tam można wybrać nawet taki serwer: RESELLER 80GB/1000GB...cena na rok: 1836 zł :P:P

A może:

http://www.forall.pl

Nie wiem jak się tam mają ceny do innych firm...ale mam tam konto (sponsoring)...nie wiem jak na innych jest, ale tutaj to nawet w niedziele pomagaja jak cos nie tak :) Chyba ze na innych tez tak pomagaja...to trzymajmy sie ceny ;)

Najtańszy pakiet u nich to:

T I N Y

100mb pojemności na strone www i pocztę

4GB miesięcznego transferu

20 subdomen Twojej strony

10 kont FTP, dla miniserwisów

10 kont email: antyspam i antywirus

10 baz mySQL

8zł / 6mcy | 15zł / rok

Wybór mają spory...Na stronie głównej jest 6 różnych możliwości hostingowania...Od 15zł / rok do 326zł / rok...Ale wchodząc dalej przez "Zamów" tam można wybrać nawet taki serwer: RESELLER 80GB/1000GB...cena na rok: 1836 zł :P:P

Ja mam u nich hosting i na poczatku troche mnie zawiedli ale teraz jest dobrze :) Polecam tani dobry Hosting, ja osobscie mam hosting MEDIUM, ale zmienie raczej na TINY

Witam,

Cicho :P Nie wiem co się dzieje, ale fakt, mam problemy :) Ale o tym miała tylko admiistracja wiedzieć. Będzie nowey panel, statystyki, jakieś nowe transfery itp.

PS. Czemu mam problemy z IPB to nie wiem ...

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

darmowa

www.awardspace.com

200MB Disk Space

5GB Monthly Traffic

2 Domains Hosting

5 Subdomains

Free DNS Server

PHP, Perl/CGI-BIN

1 MySQL Database

FTP/FrontPage Access

5 POP3/IMAP E-mails

Instant Account Setup