Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Hosting


Msb

Rekomendowane odpowiedzi

A zna ktoś jakis hosting (nie dedyki, tylko konta hostingowe) oferujące ~500MB - 1GB ftp + php + mysql + ~50-60GB transferu miesięcznie ?

I z w miarę przystępną ceną ...~300-500zł / rok

Ciul...... Konto hostingowe? Z transferem 60 GB?

Wydaje Mi się, że do tak duzych serwisów to tylko Dedyk/Reseller ew VPS...... :(

No, ale jeśli już Ma być To konto hostingowe.

To wydaje mi się, ze warto zainteresować się red-black.pl od Niedawna maja serv w niemczech Tanio!

ew. cyberdusk.pl , nazwa.pl(zwiększyła pakiet)

Pozdrawiam.:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yoyo.pl

	*  Darmowa strona - stwórz sobie stronę (a nawet kilka stron!) w atrakcyjnej domenie yoyo.pl,
* Obsługa PHP w wersji 4 i 5 - stwórz własną witrynę w oparciu o ten najpopularniejszy język skryptowy tworzony na zasadach OpenSource, dopasowany do potrzeb aplikacji WWW,
* 100MB na Twoją witrynę (2MB na plik) - tak dużą pojemnością do wykorzystania w ramach pojedyńczej witryny WWW nie każdy może się pochwalić,
* 30MB baza danych MySQL - dzieki niej stworzysz prawdziwą, dynamiczną witrynę WWW,
* Łatwe zarządzanie bazą - do administracji możesz wykorzystać phpMyAdmin lub dowolny inny frontend (oferujemy bezpośrednie połaczenie z bazą danych),
* Możliwość korzystania z popularnych systemów implementujących fora dyskusyjne (phpBB2) oraz CMS (Mambo, Joomla, PostNuke, Xoops, PHP-Fusion, jPortal),
* Nielimitowany transfer miesięczny - już nigdy nie zobaczysz komunikatu o informującego Cię o przekroczeniu limitu transferu,
* Prosty sposób umieszczania danych na stronie - skorzystaj z możliwości jakie daje Ci protokół FTP,
* Szczegółowe statystyki ruchu - teraz się dowiesz kto, kiedy i w jaki sposób dotarł do Twojej witryny,
* Możliwość wysyłania maili - nie blokujemy funkcji mail(),
* Brak reklam,
* ... i to wszystko absolutnie za darmo.

;] dodam jeszcze ze nietrzeba dlugo czekac na zalozenie konta, samodzielnie (chyba,nie testowalem) zgrywa pliki z popularnych CMS oraz for. Baze robia w ciagu 5 minut ... jedyne co to trzeba to dac linka do ich stony

Spolszczone buttony dla skinów: eco-skin-2_3, IPB Enhanced 2.2 | Potrzebujesz spolszczenia buttonow do nowego skina? Pisz śmiało

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he. Snicke nie obraź się, ale chcę ci powiedzieć, co o tym sądzę: bzdura kompletna z tym transferem! Miałem kilka razy konta na darmowych serwach, gdzie też pisało "Nieograniczony transfer" itd. A wiesz co się okazało? Pewnego razu, jedna z firm, na której miałem postawioną stronę, przysłała mi majla, że likwidują mi miejsce na serwie, dlatego że "moja strona jest za duża i spowalnia działanie innych" - bzdura totalna! Po prostu: nieograniczony transfer przekroczyłem. Ha! Racjonalnie nie możliwe, prawda? A jednak...

I od tej chwili, nie mam za grosz zaufania do darmowych hostingów. Obecnie korzystam z cal.pl i jestem bardzo zadowolony :). Szybki, tani, bez zwiech :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja polecam webd.pl

miejsce na stronke: 100mb / możliwość podwojennia miejsca za jedyne 19,95 PLN (za rok) bez reklam

dozwolony transfrer 3gb

ilość kont e-mail 1

ilość bazy danych MySQL 1

ilkość kont ftp 1

ilość podpiętych domen 1

ilość aliasów 5

możłiwość opłaty przez sms

możliwość przejścia na inny pakiet oferowany przez WEBD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

I dobrze(?) zapowiadające się do tej pory nuh.pl wywinęło swoim klientom prezent, nie pałcili za servery od kwietnia, wiec serveradmin.pl je wyłączył. Miejmy nadzieję że sprawa sie jednak skonczy szczęśliwie dla klientów nuh.pl

lyuq8.png

Wykonuję prace graficzne, loga, buttony, edycja szat. Pisać na PW lub GG

Do każdej pracy dołączam plik PSD tak więc edycja nie będzie problemem..

Piszę (nie)poprawnie po polsku pl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po głębszym przestudiowaniu sytuacji, musze przyznać ze nuh.pl zostało najprawdopodobniej oszukane przez linu***.***, trzeba czekać aż sprawa się wyjaśni i serwery zaczną znów działać

lyuq8.png

Wykonuję prace graficzne, loga, buttony, edycja szat. Pisać na PW lub GG

Do każdej pracy dołączam plik PSD tak więc edycja nie będzie problemem..

Piszę (nie)poprawnie po polsku pl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.