Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Hosting


Msb

Rekomendowane odpowiedzi

Livenet.pl nie polecam...może Largo coś napisze na ten temat, bo jeśli się nie mylę to właśnie u nich ma problemy z własnym forum (IPB).

Z livenet.pl zaczęły się problemy, gdy firma hostingowa zablokowała nam konto. Uważali, że "nasze forum generuje zbyt duży ruch" i mówili, że mogą mieć przez to problemy ze sprzętem. No dobrze.. moglibyśmy zrozumieć sytuację, gdybyśmy wykorzystywali cały lub prawie cały limit transferu miesięcznego. Było jednak tak, że wykorzystywaliśmy 14GB z 30GB, a livenet skarżył się na "ogromne obciążenie".

Administrator powiedział nam wprost, że możemy wyłączyć forum lub coś z nim zrobić albo przejść na serwer dedykowany (oczywiście w livenet.pl).

Nie mogliśmy zaakceptować takich warunków, gdyż była to próba wciśnięcia nam droższej usługi. Zwłaszcza, że nie była nam potrzebna, bo ruch, który wtedy generowaliśmy był śmieszny... mogę nawet stwierdzić, że bardzo mały jak na dobrze rozwijający się serwis.

Zresztą teraz też mamy lekkie problemy, ale nie można za nie nikogo winić... a nawet jeśli można... to i tak nie widzę takiej potrzeby. Co było... to się już nie odstanie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
To awardspace.com, zebloo.com i też yoyo.pl, bitmar też jest.

Hy! Miałem tam forum. Po dwóch tygodniach baza siadła i nie dało się nic zrobić :/ :lol: Szczerze odradzam ten hosting.

A i mam pytanie. Jaki hosting jest najlepszy bez reklam (z php i mysql) ??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sory. awardspace.com Drugi problem to że IPB 2.1.5. wgrywa się pół dnia i trzeba wgrywać każdy katalog pojedynczo. yoyo też odradzam. Za dużo ludzi zarejestrowało się i teraz serwery się zawieszają. No i pytanie. Jaki hosting jest dobry pod IPB 2.1.5.??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać mnie ale narazie chcem rozkręcić forum a potem kupić hosting (z rozkręconym forum jest zawsze łatwiej o sponsora). Jak znacie jakiś dobry free hosting to napiszcie. Tylo nie BYETHOST bo z tym czymś miałem problemy ;/ Skiny nie chciały się wgrywać :/

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm. Jedyne co mi się nasuwa to ForAll.pl

jest tam serwer BIG

 	B I G

1GB pojemności na strone www i pocztę
50GB miesięcznego transferu
25 subdomen Twojej strony
15 kont FTP, dla miniserwisów
15 kont email: antyspam i antywirus
15 baz mySQL
12zł / 1mcy  | 32zł / 3mce 	 
62zł / 6mcy  | 122zł / rok

Słyszałem, że jest to nawet dobry hosting.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Msb spróbuj na http://www.cal.pl - jest obsługa: PHP4/PHP5, CGI, Perl i MySQL

Mam tam postawioną stronkę, na Ace Extra i chodzi szybko, bez zwiech (tylko jedna była, trwała coś 3 minuty). I w dodatku - jak piszą, domena krajowa (twojastrona.pl) jest gratis, przy zakupie np. Ace Pro (tylko że trzeba od razu na rok wpłacić 250 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.red-black.pl/?id=100free

Coś niesamowitego ! Czy ktoś juz to testował ? Bo u mnie wszystko ok !

# Pelna funkcjonalnosc jak w kontach komercyjnych .

# 100 MB na wasze strony www/poczte/sql - wedlug uznania .

# 3000 MB transweru miesiecznego .

# Niesamowicie prosty i funkcjonalny cPanel do obslugi konta .

# Dynamiczny rozklad zajetosci dysku w ramach pojemnosci konta .

# Brak ograniczen na sql , skrzynki pocztowe , itd . . . . . .

Dajcie znać co myślicie o tym ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.