Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPB_News [3.0.1]


Seavolv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem zapytać o możliwość przerobienia tego moda, a może bardziej ulepszenia go. Na czym miało by to polegać już piszę.

Jak wiadomo sam mod ma możliwość umieszczanie tematów z forum na stronie www jest jednak mała niedoróbka która mi osobiście ułatwiła by kontrolę nad tym co pokazuje się na stronie jak i forum. Chodzi mi o to że aby na stronie www nie pojawiało się byle co, chciałem aby w wybranym forum skąd mod pobiera tematy była restrykcja i nowy temat na www i forum pojawiał się po akceptacji przez moderatora, jednak ten mod za bardzo sobie z tym nie radzi nie ważne czy jest włączona opcja moderacji nowych tematów czy jej nie ma na stronie www pojawiają się wszystkie posty nawet te które nie zostały jeszcze zaakceptowane.

Możliwa jest taka przeróbka tego moda by tematy na www pojawiały się dopiero po ich akceptacji na forum?

Edytowane przez Seavolv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeszcze tylko kwestia czy on pobiera 'same' tematy, jeśli tak to.....

Otwórz plik: news.php

Znajdź: ( linia ~ 612 )

	$ipb_grab_all_topics = mysql_query ("SELECT * FROM ".$INFO['sql_tbl_prefix']."topics WHERE forum_id=".$ipb_newspathid." ORDER by $order desc");

Zamień na:

	$ipb_grab_all_topics = mysql_query ("SELECT * FROM ".$INFO['sql_tbl_prefix']."topics WHERE forum_id=".$ipb_newspathid." AND approved = 1 ORDER by $order desc");

Zapisz i wyślij.

Sprawdź..

Gotowe! :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działą wyśmienicie Dzięki. A jeszcze jedno jest tam możliwość ustawienia limitu znaków jakie mają być wyświetlane z postu na www ale autor ustawił na max 60 znaków da się ten max jakość podnieść do od 60 w górę?

news_config.php

//--------------------------------//
//Character Limit [Preview]		  //
//--------------------------------//
$char_limit = 'n'; //y will turn it on and n will disable it. By defualt it is disabled. 
$char_num = '150' //This is a preview feature taken from IPB News PLUS! You can limit the number of characters displayed, however you are limited to a maximum of 60 characters, this is a limitation with IPB News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.