Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

BBCode: tło posta?


Livo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Hm, ogólno czy nie ogólnodostępna nie bardzo mogę sobie to wyobrazić by kod BBCode ingerował w zapis diva z postem ( bo chyba jest to na divach ;P ).

Jedynie może dałoby się zrobić jaką tabelę czy coś 'rozciągliwego', ale takie zabawy z kodem css/xhtml nie są moją mocną stroną. Jeśli wujek Ci nie nie wypluje sensownego to ciężko będzie o rozwiązanie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ogólno czy nie ogólnodostępna nie bardzo mogę sobie to wyobrazić by kod BBCode ingerował w zapis diva z postem ( bo chyba jest to na divach ;P ).

Jedynie może dałoby się zrobić jaką tabelę czy coś 'rozciągliwego', ale takie zabawy z kodem css/xhtml nie są moją mocną stroną. Jeśli wujek Ci nie nie wypluje sensownego to ciężko będzie o rozwiązanie.

Nie wiem jak, ale wiem, że da się to zrobić, gdyż wspomniane już raz forum ma taki BBCode :)

[bgcolor=black][/bgcolor]

Zerknij np do tego tematu: http://gamecenter.pl/forum/index.php?showtopic=264404

C# developer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Patrząc w kod źródłowy strony widzę zastosowanie prostych divów, również tych z klasami używanymi w samym forum. Trzeba wyłuskać owy kod i na takiej podstawie napisać swój.

To jest BBCode z użytą opcją 'option' oraz rzecz jasna 'content' bez której wpisanie nowego BBCode w ustawieniach nie byłoby możliwe.

Opcja oznacza zapis koloru.

Myślę, że sobie dasz radę, jak nie to jak wrócę to spróbuję - ale nie traktuj tego jako pewnik, próbuj sam ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.