Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nowy temat w postaci formularza


Livo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam DawPi, może szukasz ciekawego pomysłu na modyfikację. Otóż mam dobrą propozycję, myślę, że przyda się nie tylko mi. Chodzi i napisanie czegoś podobnego jak jest na forum http://gamecenter.pl , a dokładniej tutaj: http://gamecenter.pl/forum/index.php?showforum=114

Po wciśnięciu przycisku znajdującego się obok "Nowy Temat" (w tym przypadku "Nowa Publikacja"), pojawia się nam formularz do wypełnienia. Tutaj każdy mógłby przygotować sobie odpowiedni schemat wyglądu posta, a elementy wprowadzone do formularza, uzupełniły by posta w wyznaczonych miejscach.

Nie wiem czy wystarczająco dobrze wytłumaczyłem. W razie czego zarejestruj się na tym forum i zerknij sam ocb :)

C# developer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chodzi Ci o tą modyfikację?

(DP23) Predefiniowanie pola postu

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Livo: komu ( tak bardziej ogólnie ) miałoby to jeszcze być pomocne? Wydaje mi się, że raczej wąskiej grupie osób.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Livo: komu ( tak bardziej ogólnie ) miałoby to jeszcze być pomocne? Wydaje mi się, że raczej wąskiej grupie osób.
Wydaje mi się, że na wielu forach gdzie istnieją działy typu Bazar czy takie gdzie można zareklamować jakieś strony. Na pewno miałoby szerokie zastosowanie, jeśli administrator mógłby łatwo ustawić sobie zawartość formularza.

Modyfikacja jest podobna do tego o co się rozchodzi. Przydałby się jeszcze owy formularz, który uzupełniałby wyznaczone pola w stworzonym szablonie. Dobrze by było gdyby po wypełnieniu formularza, temat był tworzony automatycznie. No i niegłupio gdyby to była oddzielna opcja obok "New Topic". Da radę coś takiego zrobić? :)

C# developer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predefiniowanie ma to do siebie, że można, ale nie trzeba go użyć, ma pomóc userowi napisać temat.

Ta modyfikacja o którą chodzi z jednej strony ogranicza wolność słowa usera, z drugiej jednak zwiększa w jakiś sposób porządek na forum. Byłaby to jedna z tych modyfikacji, która ludzie, w tym również ja, chętnie ściągną jako ułatwienie pracy na forum moderatorom/adminom :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, mnie też by się to bardzo przydało, więc jestem już kolejną osobą :) To bardzo dobry pomysł, używam tego predefiniowania, ale taki formularz byłby o wiele lepszy ;)
DawPi, jak widzisz, to się przyda każdemu kto już korzysta z Twojej modyfikacji predefiniowania.
Predefiniowanie ma to do siebie, że można, ale nie trzeba go użyć, ma pomóc userowi napisać temat.

Ta modyfikacja o którą chodzi z jednej strony ogranicza wolność słowa usera, z drugiej jednak zwiększa w jakiś sposób porządek na forum. Byłaby to jedna z tych modyfikacji, która ludzie, w tym również ja, chętnie ściągną jako ułatwienie pracy na forum moderatorom/adminom ;)

Bardziej chodziło mi nie o zastępowanie "New Topic" przez owy formularz, a dodanie tej opcji do wyboru. Użytkownik mógłby albo pisać czysty nowy temat albo skorzystać z formularza.

Miło gdyby formularz (a przynajmniej aktualna modyfikacja predefiniowania) objęła również pola tytułu i opisu tematu :D

C# developer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, jak widzisz, to się przyda każdemu kto już korzysta z Twojej modyfikacji predefiniowania.

Bardziej chodziło mi nie o zastępowanie "New Topic" przez owy formularz, a dodanie tej opcji do wyboru. Użytkownik mógłby albo pisać czysty nowy temat albo skorzystać z formularza.

Miło gdyby formularz (a przynajmniej aktualna modyfikacja predefiniowania) objęła również pola tytułu i opisu tematu :)

Nie powiem że i mnie by się nie przydała w dziale Giełda. Ogłoszenia byłyby czytelniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Chcąc zrobić to dobrze muszę poświęcić na ten projekt sporo czasu.

Powiem tak: nie opłaca się :P Lada dzień, lada moment i będzie nowe IP.Board. Myślę, że wstrzymam się do tego czasu z tworzeniem 'większych' modyfikacji.

Przepraszam :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak pamiętaj, że nie zapomnimy i przypomnimy po premierze :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.