Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Forbidden - Forum padło


kris2005a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dosłownie przed kilkoma minutami forum nagle przestało działać.

Na Firefoxsie się pojawia coś takiego:

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

A IE:

Witryna sieci Web odrzuciła żądanie pokazania tej strony sieci Web

CO się dzieje? CO mam robić by to naprawić?

Pz. Kris2005a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Być może przygotowują się do jakiś promocji czy zmian parametrów serwerów i na chwilę konieczne było wyłączenie serwera? :P

Po tym, co napisałeś chyba nie będziesz narzekać? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
A teraz za free dostałem 10 GB i nieograniczony transfer :)

Oficjalnie bez limitów. Czytałem kiedyś o tym temacie i jak zbliżasz się do określonego 'limitu' ( tak, tak ) to blokują ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie zrozumiałeś mnie. Nie odnosiłem się do Twojej obecnej sytuacji, a jedynie do stwierdzenia, że masz serwer bez limitu transferu :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nieograniczony transfer i 1-2GB hdd wolne, to możemy się dogadać. ph34r.gif Zagadaj na GG, jeżeli nie masz to nie pisz.

Mam GG. 379052 napisz do mnie. A co do tego to co chcesz? (mam też nieograniczony i wolne 10 GB HD na drugim serwerze (gcpl.waw.pl) :)

Ja też mam prośbę, jak możesz to napisz, jeśli transfer masz nieograniczony, chciałbym na 2, 3 dni wgrać tam pewnien skrypt, oczywiście ftp zrobisz do tego folderu smile.gif. Jeśli to nie będzie kłopot...

Konkretnie jaki skrypt????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nieograniczony transfer i 1-2GB hdd wolne, to możemy się dogadać. ph34r.gif Zagadaj na GG, jeżeli nie masz to nie pisz.

Mam GG. 379052 napisz do mnie. A co do tego to co chcesz? (mam też nieograniczony i wolne 10 GB HD na drugim serwerze (gcpl.waw.pl) :)

Ja też mam prośbę, jak możesz to napisz, jeśli transfer masz nieograniczony, chciałbym na 2, 3 dni wgrać tam pewnien skrypt, oczywiście ftp zrobisz do tego folderu smile.gif. Jeśli to nie będzie kłopot...

Konkretnie jaki skrypt????

Nie wiem, czy blokują u Ciebie za to, dlatego uprzedzę, Rapidleecher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nieograniczony transfer i 1-2GB hdd wolne, to możemy się dogadać. ph34r.gif Zagadaj na GG, jeżeli nie masz to nie pisz.

Mam GG. 379052 napisz do mnie. A co do tego to co chcesz? (mam też nieograniczony i wolne 10 GB HD na drugim serwerze (gcpl.waw.pl) :)

Ja też mam prośbę, jak możesz to napisz, jeśli transfer masz nieograniczony, chciałbym na 2, 3 dni wgrać tam pewnien skrypt, oczywiście ftp zrobisz do tego folderu smile.gif. Jeśli to nie będzie kłopot...

Konkretnie jaki skrypt????

Hosting obrazków. Pasuje?

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapidleecher????

Rapidleecher v 5.1 for Rapidshare.COM to program do ominięcia limitów na Rapidzie

Nie. Takiego czegoś nie. Nic poza prawem. Są limity więc trzeba ich przestrzegać.

Do Kliczek:

TAK. CO proponujesz w zamian?

Edytowane przez kris2005a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapidleecher????

Rapidleecher v 5.1 for Rapidshare.COM to program do ominięcia limitów na Rapidzie

Nie. Takiego czegoś nie. Nic poza prawem. Są limity więc trzeba ich przestrzegać.

Do Kliczek:

TAK. CO proponujesz w zamian?

Zaproponuj coś sam. :)

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu stworzę ten hosting obrazków... Ale do tego potrzebny jest skrypt. Na razie szukam. Znasz jakiś?

A co do czegoś w zamian to po prostu wymiana banerami (partnerzy). Pasuje?

Mam już skrypt, domenę i kilka obrazków. :] Co za serwis masz? z którym mam się wymienić? :)

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris, to rapidleecher, jest to skrypt który ściąga plik na hosting, a ja później mogę go wrzucić na Rapidshare.com bez użycia swoje łącza. To tak działa. Mam konto premium, miałem hosting na 7 dni ale zablokowali, bo nie opłaciłem. Nic tutaj nielegalnego nie jest. Więc reasumując: dzięki niemu ściągam na hosting paczkę 100MB np z filmem, później kopiuje link bezpośredni, daje Remote Upload (taka opcja w koncie na rapidshare.com) wklejam tam link, a rapidshare pobiera ten plik i wrzuca go na swój serwer, bez ingerencji w moje łącze.

Zastanów się proszę, tutaj chodzi o parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris, to rapidleecher, jest to skrypt który ściąga plik na hosting, a ja później mogę go wrzucić na Rapidshare.com bez użycia swoje łącza. To tak działa. Mam konto premium, miałem hosting na 7 dni ale zablokowali, bo nie opłaciłem. Nic tutaj nielegalnego nie jest. Więc reasumując: dzięki niemu ściągam na hosting paczkę 100MB np z filmem, później kopiuje link bezpośredni, daje Remote Upload (taka opcja w koncie na rapidshare.com) wklejam tam link, a rapidshare pobiera ten plik i wrzuca go na swój serwer, bez ingerencji w moje łącze.

Nie.... Jakoś mi ten pomysł nie pasuje. Limity nie są aż takie straszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.