Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

System tutoriali - likwidacja.


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

tak, jak już pisałem wcześniej, mając na uwadze nadchodzącą wersję IP.Board 3.0 likwiduję system tutoriali i przechodzimy na standardowy system - tematów w określonym dziale, gdzie nowe tematy są moderowane, ale odpowiedzi już nie.

Każdy kto zauważy jakiś tutorial w bazie i którego nie będzie w dziale prosiłbym by napisał tutaj o jaki artykuł chodzi.

Kiedy dodawałem brakujące zrobiłem wstępną selekcję i niektóre proste czy nieczytelne tutki nie kopiowałem.

Mam nadzieję, że moja decyzja zostanie uszanowana, raz, że mam na uwadze przede wszystkim Wasze dobro, a po drugie jest nieodwołalna i już postanowione :)

Pozdrawiam i liczę na opinie w tym temacie,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,

tak, jak już pisałem wcześniej, mając na uwadze nadchodzącą wersję IP.Board 3.0 likwiduję system tutoriali i przechodzimy na standardowy system - tematów w określonym dziale, gdzie nowe tematy są moderowane, ale odpowiedzi już nie.

Każdy kto zauważy jakiś tutorial w bazie i którego nie będzie w dziale prosiłbym by napisał tutaj o jaki artykuł chodzi.

Kiedy dodawałem brakujące zrobiłem wstępną selekcję i niektóre proste czy nieczytelne tutki nie kopiowałem.

Mam nadzieję, że moja decyzja zostanie uszanowana, raz, że mam na uwadze przede wszystkim Wasze dobro, a po drugie jest nieodwołalna i już postanowione :blush:

Pozdrawiam i liczę na opinie w tym temacie,

DawPi

DawPi jest możliwość wykorzystania tego tutorialu u siebie?? http://forum.invisionize.pl/index.php?auto...p;showarticle=4

z dopiskiej skąd pochodzi oczywiście...

Edytowane przez primo
baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

primo: tutaj masz link http://forum.invisionize.pl/index.php?showtopic=549 Możesz go z powodzeniem umieścić w wpisie gdzie dasz jakieś intro tego tutoriala i napiszesz, że całość jest dostępna pod ww. linkiem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.