Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Forum i portal na nowym serwerze ;-)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

dziś przeprowadziłem zmianę serwera dla portalu i forum :blush:

Myślę, że nie będzie już niespodzianek typu IPS Driver Error wynikających z limitów nałożonych przez poprzedniego hostingodawcę.

Pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko jest okej, ale po szybkiej edycji postów zamiast odpowiedniego taga, wyskakuje </div> np. otwieram tag

[center]

zamykam go tj.

[/center]

i po szybkiej edycji ginie 2 tag... zamiast niego wyskakuje

</div>

problem chyba do poprawki =P

Sorki, jeśli ktoś nie zrozumiał, ale dzisiaj znowu zawiany jestem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

DawPi a teraz z jakiej firmy korzystasz? A przed tym korzystałeś z nazwa.pl?

Pytam bo jest to dla mnie bardzo ważne. W zasadzie z naszych polskich dostawców każdy ma jakieś "mniej lub bardziej śmieszne ograniczenia", np nazwa.pl ustala limit zapytań na godzinę do bazy, a home znowu ma dość niski limit wielkości bazy bo tylko 200MB

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj matma4u!

Właśnie ten limit zapytań do bazy na godzinę ( ale i na dobę! ) na nazwa.pl był głównym i w sumie jedynym powodem zmiany hosta. Do tej pory byłem z nich zadowolony, ale po raz kolejny zdanie, że nazwa.pl nie pasuje pod duże, ba, średnie, projekty zostało potwierdzone.

Obecnie testuję serwer w dhosting.pl. Zastanawiałem się również na kei.pl, gdzie jest 5x więcej miejsca oraz większy limit transferu, ale obecne parametry zupełnie mi wystarczają.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch lat korzystam z home.pl - gdyby nie ta cena to byłbym bardzo zadowolony (720 rocznie + domeny = gruuuubo ponad 1000zł). Czy jakaś firma może równać się z home.pl pod względem profesjonalności usług i obsługi klienta? Ważne również jest to jakie mamy możliwości panelu administracyjnego.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :( home.pl to jeden z najdrozyszch hostingow nie oznacza to jednak, ze najlepszy. Za taka kwote mialbys dobrego VPS-a do tego potrzebna jest jednak jako tako wiedza. Serwery wirtualne: slyszalem wiele pochebnych opinii o dhosting.pl. Podobno bardzo dobre jest rowniez kei.pl.Na http://www.webhostingtalk.pl/ mozesz czytac ile chcesz :) Ja osobiscie nigdy nie wzialbym home.pl - takich pieniedzy za hosting w tych czasach sie nie placi tymbardziej iż sa tansze i wcale nie gorsze a moze nawet i lepsze. Pozdrawiam

Edytowane przez Leo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

primo: z tego, co wiem, to home.pl znów jakiś mega możliwości w panelu nie ma.

Czytałeś o kei.pl czy owym dhosting.pl?

Chyba nie podawałem linku, ale na forum webhostingtalk.pl, tam na pewno dopasują Ci ofertę pod Twoje wymagania. Tak było w moim przypadku i muszę przyznać, że gdyby nie to to bym pewnie wybrał jakiś shit, a tak mam serwer spełniający moje potrzeby. Wyczytałem, że to oferta z klasy 'biznes', więc o klienta dbają bardzo dobrze - niewiele u nich jestem, ale potwierdzam! :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo: z tego, co wiem, to home.pl znów jakiś mega możliwości w panelu nie ma.

Czytałeś o kei.pl czy owym dhosting.pl?

Chyba nie podawałem linku, ale na forum webhostingtalk.pl, tam na pewno dopasują Ci ofertę pod Twoje wymagania. Tak było w moim przypadku i muszę przyznać, że gdyby nie to to bym pewnie wybrał jakiś shit, a tak mam serwer spełniający moje potrzeby. Wyczytałem, że to oferta z klasy 'biznes', więc o klienta dbają bardzo dobrze - niewiele u nich jestem, ale potwierdzam! :)

Pozostało mi 86 dni na podjęcie decyzji :( ale jeśli zaoszczędzę sporo monety to może faktycznie warto spróbować. Przeniesienie kilku serwisów na nowy serwer to nie lada wyzwanie :(

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poczytałem sobie póki co o dhosting.pl

Oferta: http://dhosting.pl/oferta.html i http://home.pl/serwery - aby móc porównywać to trzeba by wziąć pakiet Enterprise, który kosztuje 99zł miesięcznie, a zdaje się mówiliśmy o czymś porównywalnym jakościowo, ale o wiele tańszym?

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Widzisz, nie sądziłem, że potrzebujesz aż tyle miejsca na serwerze.

Cóż, zatem pozostaje Ci napisanie w dziale na WHT ( webhostingtalk.pl ) i tam na pewno dopasują jakąś ofertę pod Twoje wymagania.

Jednak już teraz widać jak home.pl zabija konkurencję - daje dużo miejsca, a potem tnie limity. Jak nazwa.pl - 10GB miejsca, 2000GB transferu, na tym można by postawić z 10-20 for internetowych. NIE RADZ

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.