Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szukasz moderatora? Zajrzyj.


BeAfraid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chcę zadać wam pytanie (wszystkim) ,czy potrzebuję ktoś na forum moderatora? :) ,jeśli tak to osobiście mógłbym zaopiekować się czyimś forum,oto moje dane:

Imię:Damian

Nick:Dopiero nowy,BeAfraid

Wiek:17 za niecały tydzień

Lokalizacja:Polska,Ostrołęka ^^

Zainteresowania:Komputery,Fora,Gry,Muzyka.

Ulubiony Skrypt:vB,I.P.B

Kontakt:

E-Mail:[email protected]

Komunikator:10132632 (gg)

Jeśli chodzi o komunikator to wolałbym na gg :)

Edytowane przez DawPi
edycja nazwy tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator zawsze się przyda, jednakże w czym tkwi problem? Nikt normalny nie da Ci Moderatora na forum które ma już "życie", jakby to wyglądało - ledwo się zarejestrował, nikt go nie zna - nawet sam Administrator a ten już ma Moderatora.

Musisz się skupić na jakimś forum, wypowiadać się na nim i pomagać użytkownikom.

Powodzenia!

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz teraz dwie opcje:

- Popisać i zdobyć dobrą reputację na tym forum, a potem się ogłaszać

- Wybrać jakieś nowe forum, i tam popisać i zdobyć dobrą reputację

Ale generalnie to życzę powodzenia! :)

Edytowane przez Bartek

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i wtedy będziesz miał dobrą reputacje, i może komuś się spodobasz, i cię zaprosi na forum na pozycję moderatora. Albo jest druga opcja, że nie będziesz czekał na zaproszenie, tylko sam wybierzesz sobie jakieś młode forum, popiszesz, zdobędziesz reputacje i wskoczysz na pozycje moderatora.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, ale spamujecie.

+BeAfraid chciał po prostu zaoferować pomoc w rozwinięciu forum. Ktoś obdarza go zaufaniem, oczekując w zamian doświadczenia i zapału do pracy. Potem może jakąś opinię o nim zostawić, pozytywną bądź negatywną.

Ot i wszystko, jak dla mnie dobry pomysł bo każdy chce zacząć, a nie wszyscy wiedzą jak :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... przedtem sam Bartek spamował, teraz ty BeAfraid, ehh... załamujecie mnie powoli, serio... Co do tematu, to weź zastanów się na swój chłopski rozum, kto da Tobie moda za nic? Nie żartuj sobie... Wiesz ile jest takich sępów jak ty?! Za przeproszeniem? No cóż ja życzę powodzenia ;-) bo będzie Ci potrzebne raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się z przedmówcami. Szanse na zostanie moderatorem masz zerowe, z kilku powodów:

- z Twoich wypowiedzi wyłania się lekceważący stosunek do przyszłych obowiązków-

- nikt tak "z łapanki" nie da Ci możliwości kasowania lub edytowania tematów, w obawie ze brak doświadczenia lub z powodu złej woli coś skonocisz

- było by to nie fair w stosunku do "starego składu", że ktoś z zerową reputacją nagle wskakuje na stołek moderatora

Moje rady:

- znajdź sobie jakieś forum (nowe lub jakieś bardzo rozbudowane) i pisz, pisz. pisz byle by na temat, a z pewnością ktoś Cię zauważy i doceni Twoją pracę

Przepraszam za ten offtopic, ale drażni mnie takie podejście. Jest takie typowo polskie: wołam o podwyżkę nie robiąc nic.

Edytowane przez matma4u

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.