Jump to content

jozefg

Member
 • Posts

  500
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jozefg

 1. Też tak pomyślałem. Ale dlaczego? Jakiś powód musi być! Takie wpisy w wątku wyglądają dość głupio, szczególnie dla autora postów.
 2. Nic z tych rzeczy. Gdyby było skasowano nie było by tematu Obrazowo: Pisze user dziś np 10 postów i np czwarty z kolei autor jest Gość - pozostałe normalnie
 3. Jeden z nich tak się zarejestrował ale przypadek zdarzył się również kilku innym o innych nickach. Np: Gość_iLena.
 4. Dziwna rzecz mi się na forum zrobiła i nie potrafię sobie tego logicznie wytłumaczyć. Losowo, wyrywkowo bez żadnego uzasadnienie po napisaniu posta użytkownik występuje jako _Gość , Np User o nicku Gość pisze posty i wyskakuje jeden post jako Gość_Gość. Z kropką! I dalsze posty już normalnie... Nie potrafię wyłapać żadnej prawidłowości, sądziłem początkowo że może post z jakiegoś fake IP ale nie. PS. Nic ostatnimi tygodniami na forum nie zmieniałem.
 5. Hmm... bug IPSu tylko u mnie? Może ktoś jeszcze się z tym spotkał? Warto sprawdzić bo dość długo nie wiedzałem że coś takiego się dzieje aż mi któryś z userów zaczął się awanturować.... Może coś w ustawieniach ma wpływ na to? Ale co? Koncept mi się wyczerpał...
 6. Grzegorz Brzęczyszczykiewicz ze wsi Chrząszczyżewoszyce w powiecie Łękołody? Wystarczy na początek pytanie: "Ile jest dwa dodać trzy?" Odpowiedź wymagana: "Pięć"
 7. Uruchom pytanie rejestracyjne to najlepiej skutkuje. Byle nie cyfrowe , najlepiej literowe z polskimi znakami - nawet pozornie najgłupsze!
 8. Wznawiam temat ponieważ problem pozostał... http://forum.invisionize.pl/topic/45285-akcje-nie-zdejmuje-blokady-po-up%C5%82yni%C4%99ciu-kary/#entry273077 Remove Warning Points w zakładce Members. - uruchamiane , bez skutku Co ciekawe: Blokady tej przeterminowanej nie widać w ACP natomiast widać w Panelu moderatora! Sprawdzane na użytkowniku testowym,,, Czego się tu czepnąć? Ktoś ma może jakieś pomysły? Edit: Blokada znika jeżeli w ACP ręcznie kliknę Aktualizuj użytkownika (bez wykonywania czegokolwiek innego)
 9. Coś trole zaczęli się pilnować.... Trafił się jeden tylko do blokady z automatu i niestety nie odblokowało, trzeba było ręcznie...
 10. OK, dzięki! Tylko dlaczego szukajka w ACP nie znalazła... Zrobiłem uruchamianie zadania - zobaczymy czy to coś pomoże
 11. Gdyby ktoś coś robił to nie było by problemu bo wiadomo by było gdzie szukać...
 12. Było dobrze, delikwent po załapaniu kolejnego punktu ostrzeżeń dostawał np blokadę pisania na 1 dzień. Po upływie 24 godzin blokada znikała i było OK - do następnego ostrzeżenia. No i kilka dni temu się coś pokaszaniło - nie zdejmuje blokady po upływie okresy kary. Co mogło się porobić? Czego się czepnąć?
 13. Kiedyś próbowałem używać Nortona - nie dało się! Robił z komputerem to co on chciał a nie to co ja chciałem. Od tego czasu omijam Nortona szerokim łukiem... Używam NOD32 Co do aktualizacji nowego komputera - ostatnio aktualizowałem nowego laptopa sąsiadowi. Dla win7 pobrał w sumie ponad 2,5 GB. Faktycznie długo to trwało i nigdy w całości. System sam dzieli kolejność plików aktualizacyjnych albo można samemu to sobie regulować tak aby wielkość aktualizacji była znośna.
 14. Czyżby goście mieli nadane uprawnienia moderatora? W stylu IPB też jest to samo?
 15. Ja mam tego moda: [RAW33] Who's Read This Topic Pod pierwszym postem wpisuje kto temat odwiedził
 16. Faktycznie, daje do myślenia... "I nie będzie niczego" cytat z Kononowicza, pozostanie prawo pięści
 17. Naiwne, łatwe dla bota... Wpisz dokładnie: Napisz w którym roku zaczęła się druga wojna światowa.
 18. Z mojego doświadczenia: Przed nałożeniem nowej silpasty koniecznie trzeba zmyć starą - wyczyścić procesor i radiator do czysta. Świeżą pastę nakładać cienką warstwą, najlepiej wałeczkiem malarskim lub palcem. Sprawdzić przyleganie radiatora do procka! Ja używam pastę P12 niemieckiej firmy WACKER . Jest ona zasadniczo przeznaczona do elementów mocy w urządzeniach elektroenergetycznych ale na procesorach sprawdza się bardzo dobrze. Jak przenosi kilkanaście kW w spawarce to wytrzyma te kilkadziesiąt watów na procesorze... Temperatura na core2duo 2x3GHz rzędu 50C...
 19. Też nie znalazłem... Dlatego pytam... Tak mi wpadło jeszcze do głowy że jeszcze lepsze by było gdyby user musiał kliknąć przycisk: "Przeczytałem uwagę" i napis by zniknął... Spotkałem się z tym w phpBB z tym że tam dodatkowo była blokada pisania do czasu kliknięcia "przeczytałem".
 20. Moderatorzy często wpisują uwagi w postach w ramce - znamy to i jest to fajne. Ale nie zawsze... Wyobraźmy sobie wątek w którym moderatorzy wpisali kilkanaście uwag userom , jak ten wątek potem wygląda - jak poszatkowany.... Oczywiście można ręcznie temacik wyczyścić, dobrze jeżeli tylko jeden... Moje pytanie: Czy istnieje taki mod ew. ramka bbcode dla moderatora które by znikło np po 24 godzinach? Czyli tak: Moderator wpisuje uwagę dyscyplinującą usera, ramka z uwagą wisi dobę lub dwie i znika. Oczywiście post zostaje, znika wpis moderatora. Mam nadzieję że jasno napisałem o co mi chodzi...
 21. Najczęściej ludziska zapominają że razem z windowsem mają firmowy darmowy Microsoft Security Esentials, wystarczy ściągnąć ze strony MS i zainstalować. Inne to przede wszystkim czeski NOD32.
 22. No popatrzcie, ktoś wymyślił moda na TOR : Tor alert 1.0 http://ipbskins.ru/forum/files/file/282-tor-alert/ Testował to ktoś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.