Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Rozjeżdża się skórka


Gość Dori

Rekomendowane odpowiedzi

A tam od razu zj*bkę ...

A nie sądzisz, że forum o takiej tematyce powinno błyszczeć przykładem?

Wątek wywalili ... ^_^

(specjalnie zarejestrowałam się z dziwnym nickiem, żeby mnie nikt nie poznał .... zajeżyło mnie to ... bo szukałam infosów jakichś i wyskoczyli mi wysoko w google ... wchodzę i czytam porady jak przerobić css .. i nie mogę przeczytać co tam napisane bo się bloki nawzajem zasłaniają... w pierwszym odruchu chciałam napisać, że mogę im to poprawić a w drugim ... pomyślałam sobie NI CH**A! Jak się coś robi to trzeba to robić porządnie! i ... pojechałam se ;) zawsze byłam pyskata. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Mogę prosić o informacje czy na IE również tak masz?

Nie chcę być źle zrozumiany, ale to raczej u Ciebie siedzi. Bo jak wytłumaczysz, że jeszcze nigdy nie miałem zgłoszenia tego. Ja korzystam z FF3 i nie widzę nic takiego pod: FF3, Opera, IE, Chrome, Safari itd. ^_^

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na misiu widzę normalnie.

Tzn TUTAJ widzę normalnie tam miałam kłopot i w misiu i w ff ( w misiu całość zjeżdżała pod menu, bo nie mieściła się obok prawego menu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to jest zależne od wielkości/rozdzielczości monitora.

Przy stacjonarnym mam duży i tam nie mam żadnych problemów z wyświetlaniem stron (i takie pewnie monitory mają ludzie, którzy robią strony internetowe i bawią się grafiką)

Też wolałam szeroki monitor do momentu kiedy ktoś mi nie zwrócił uwagi, że strony, które robię nie mieszczą się komuś tam w monitorze.

Od wtedy siedzę na co dzień na laptopie, wtedy widzę tak jak widzi przeciętny użytkownik sieci, w grafice i tak jestem cienki bolek. I nawet szeroki monitor mi nie pomoże ^_^

(1024x768)

Edytowane przez Dori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja mam 'siedemnastkę' i nie mam takich problemów. Na pewno nie mam jakiejś panoramicznej kobyły.

p.s. od zgłaszania błędów jest taki link na górze po prawo, to tak na przyszłość. ^_^

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Absolutnie tak nie mówię. Rozumiem, że może to frustrować, ale daj mi proszę choć jeden punkt zaczepienia bym to sprawdził w jakikolwiek namacalny sposób. Jakiś jeden błąd w CSSie/HTMLu..... Cokolwiek. ^_^

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi dla tego wątku co był podany powyżej: http://forum.invisionize.pl/index.php?showtopic=1486 faktycznie rozjeżdża się strona. Jakby to wytłumaczyć? Podam zrzut ekranu.

post-326-1232518786_thumb.png

post-326-1232518811_thumb.png

post-326-1232518833_thumb.png

Podobne rzeczy dzieją się u mnie na forum. W formularzu wybierania forum( dla forum o długiej nazwie rozwala mi skina) Przykład:

post-326-1232519023_thumb.png

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wtyczkami. Ja mam czystego FF3 i jest OKej u mnie na całym forum, w każdym wątku ^_^

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne rzeczy dzieją się u mnie na forum. W formularzu wybierania forum( dla forum o długiej nazwie rozwala mi skina) Przykład:

post-326-1232519023_thumb.png

Też to miałam u siebie, Problem rozwiązałam tak, że wyłączyłam pokazywanie subfor w tym rozwijanym drzewku i wszystko jest ok, bo główne nazwy działów mam krótkie. We wcześniejszej wersji forum poszłam po bandzie i po prostu wycięłam ordynarnie ten kawałek skórki który wyświetlał te rozwijane listy. ^_^

Dodatki, mówicie?

Aktywnego mam tylko web developera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i problem macie przy FF2, więc tak mi przychodzi do głowy jeszcze, że może problem nie leży w przeglądarce, tylko w tym, że emotikony DawPi poprawiłeś. Pamiętasz ten problem w oknie odpowiedzi co po lewej się trochę wszystko rozjeżdżało w FF3. Może naprawiając to coś pomieszało się dla starszych wersji przeglądarek?

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.