Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: IPB 2.3 Zasięg Cookies


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam postawione portal na bazie IPB, w skrócie na zasadzie że pisze się posta a pojawia się news(skrypt własny autorski).

I przykładowo mam domenę domena.pl a forum jest domena.pl/forum

sam problem że jeśli ktoś wpisuje z czy bez www rozwiązałem, przez .htaccess .

Ale chcę zrobić domenę pl.domena.pl en.domena.pl(poddomeny są na ten sam adres, php sobie wyczytuje jakie to poddomeny) i chcę by zapamiętanie for działało na wszystkich adresach oraz poddomenach. Jak to zrobić, który plik zedytować, co w nim zmienić, czy może da się to rozwiązać przez .htaccess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wg mnie powinieneś najpierw spróbować w ACP w ustawieniach cookies wyczyścić wszelkie wpisane dane i wyłączyć 'strong cookies'. Stwórz wtedy nowe cookies na PC i spróbuj ponownie.

Jeśli i to nie pomoże to spróbuj ( nie wiem czy zadziała, w ciemno teraz piszę ) w pole Cookie Domain wpisać .adresforum. - bez rozszerzenia.

Jeśli i to nie pomoże to polecam zaprzyjaźnić się z funkcją my_setcookie w pliku sources/ipsclass.php.

Jak coś nie jasne to pisz śmiało. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie powinieneś najpierw spróbować w ACP w ustawieniach cookies wyczyścić wszelkie wpisane dane i wyłączyć 'strong cookies'. Stwórz wtedy nowe cookies na PC i spróbuj ponownie.

Jeśli i to nie pomoże to spróbuj ( nie wiem czy zadziała, w ciemno teraz piszę ) w pole Cookie Domain wpisać .adresforum. - bez rozszerzenia.

Jeśli i to nie pomoże to polecam zaprzyjaźnić się z funkcją my_setcookie w pliku sources/ipsclass.php.

Jak coś nie jasne to pisz śmiało. :D

Dzięki za szybką odpowiedź

Pomogło samo wyłączenie strong cookies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.