Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Szukam modyfikacji...


PowerDream

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

sprawdziłem właśnie w 3 źródłach plus moje HDD i nie widzę takiej modyfikacji. Być może spojrzałem niedokładnie, musisz sam jeszcze sprawdzić tutaj.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Manager

Możliwość istnieje - jednak dla niej widzę tylko możliwość napisania tylko dla Ciebie. Kontakt via www.support.ipslink.pl

Jednak poszukaj dobrze, bo coś kojarzę taką modyfikację.

EDIT:

no i mam: [boT] Posts Per Day. :)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) Dzięki..

Tylko zastanawiam się jak go skonfigurować...

W [boT] File Editor mam View and Perform Edits i tam trzy pola z kodem modyfikacji. Kod trochę niezrozumiały dla mnie, nie wiem czy bezpośrednio mam edytować w kodzie bo nie widze aby pojawiła się jakaś opcja ustawień jak w przypadku innych modów...

To automatically perform the needed file edits, go to the Components tab and find the View Mods link under [boT] File Editor. Click on the Perform Edits link for this mod and check off the edits to perform. If there are any that can't be done automatically then they will need to be performed manually.

Nie edytuje plików automatycznie i mogę wyedytować ręcznie:

* sources/classes/post/class_post_reply.php

* sources/classes/post/class_post_new.php

* sources/lib/func_boardstats.php

...jednak nie wiem co osiągnę nadpisaniem plików a raczej obawiam się, ze limit postów dostaną wszystkie rangi, nie ma opcji ustawień, wiec nie moge przypisać danej randze restrykcji a inne zostawić bez zmian :D

Bawił sie ktoś tą modyfikacją i umie ja ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam tą modyfikacje, ale....

Z tego co wyczytałem to instalować trzeba przez (FSY23) Universal Mod Installer a później edytować przez [boT] File Editor.

Instalacja w Uniwersal Mod Installer niby przebiegła poprawnie, ale nie pojawiła sie nigdzie w ACP i nie moge skonfigurować moda.

Poprzez [boT] File Editor powinienem wyedytować trzy pliki

* sources/classes/post/class_post_reply.php

* sources/classes/post/class_post_new.php

* sources/lib/func_boardstats.php

Ale nie da sie bo:

This edit cannot be performed automatically and must be done manually. Be sure to check the permissions for this file.

Moge dodać to ręcznie bo wszystko jest opisane w File Editor, ale nie widze sensu bo sam mod tak jakby sie nie zainstalował jak pisałem wyżej, nic na jego temat nie pojawiło się w ACP mimo, że:

Modification installation complete...

Nic z tego nie rozumiem.Instructions.html

Edytowane przez PowerDream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Be sure to check the permissions for this file.

Może chmody sprawdź? Bo ręcznie pewno też nie pozwoli Ci edytować jak masz źle ustawione.

  • Lubię to 1

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
This edit cannot be performed automatically and must be done manually. Be sure to check the permissions for this file.

To edytuj te pliki ręcznie. Nie widzę problemu.

A ustawienia sprawdź w zakładkach TOOLS & SETTINGS oraz COMPONENTS - w którymś z dwóch powinna być.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, nie widząc sensu wyedytowałem te pliki ustawiając na chwile chmody 666, edycja przebiegła prawidłowo...

This edit has been completed previously, moving on...

Pisze, ze "nie widząc sensu" gdyż nie było w ACP żadnych ustawień, nie ma ich również po edycji, o to mi chodziło, nie ma ani w Components ani Tools&Settings, od wczoraj przekopałem juz chyba całe ACP, nie ma nigdzie opcji tego moda.

Mógłby ktoś instalnąć tego moda i to sprawdzić?

Edytowane przez PowerDream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Faktycznie....

Our members have made a total of 0 posts today.

Czyli obecnie user nie ważne na jakiej randze może napisać ustaloną z góry ilość postów?

Ja musze miec restrykcje wyłącznie na najniższą range aby skrócić bezmyslne nabijanie licznika postów w celu dostania sie do wyższej rangi. Tak musi być, duzo by tłumaczyć...

Wychodzi na to, ze modyfikacja nie przejdzie u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chwila... To jest modyfikacja zliczająca ilość postów, które zostały napisane danego dnia? :D

Owszem :)

O! Faktycznie....

Czyli obecnie user nie ważne na jakiej randze może napisać ustaloną z góry ilość postów?

Ja musze miec restrykcje wyłącznie na najniższą range aby skrócić bezmyslne nabijanie licznika postów w celu dostania sie do wyższej rangi. Tak musi być, duzo by tłumaczyć...

Wychodzi na to, ze modyfikacja nie przejdzie u mnie.

wyłącz licznik postów w działach typowo spamerskich to przeważnie pomaga i zwiększ limity do przejścia wyżej

  • Lubię to 1
jam_artists_button.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, no to zaszło nieporozumienie... Nie takiego moda szukam.

Juz go wyinstalowałem bo na dodatek nie działał. Mimo iż od zainstalowania napisano kilkadziesiąt postów, licznik nadal wskazywał 0...

Zliczanie jest wyłaczone od miesiecy w jednym dziale, własnie najbardziej spamerskim, na innych to nie ma sensu a duże restrykcje na najniższą range są mocno uzasadnione, więc...

...nadal szukam moda, który pozwoli mi wyznaczyć okreslona ilość postów na dobe dla najniższej rangi :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.