Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szybkość internetu w Twoim domu


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

za niedługo będę zmieniać plan usługi dostępu do internetu. Obecnie mam 6/0.5, jednak czasem okazuje się, że to za mało. Zmieniam na coś pośredniego, mianowicie 20/1.

Jestem ciekaw Waszych prędkości, ale w powiązaniu z opinią czy Wam wystarcza itd. :) Puste cyferki mnie nie interesują, ponieważ niczego nie odzwierciedlają.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak:

1049075046.png

Przy zwykłym przeglądaniu stron jest OK, ale do pobierania dużych plików troszkę za mało. Jest też jeden problem: nie ze wszystkich serwerów da się pobierać z pełną szybkością. (full zawsze mam na dobreprogramy.pl)

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A to wiadomo, że prędkości nigdy mało, ale znowu 9 to nie tak mało.. ;)

Niedawno na forum IPSu gość dał screen z 300/100 - chyba na świetle śpi! :o

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, Twoje 6 to też jak na mój internet nie jest mało. Ja mam 1 bo tu, gdzie mieszkam tylko Neostrada się spisuje (czego przy 2 już nie gwarantuje). Ale wolę już pewne 1 niż np. 20 z radiowego czy jakiegoś Orange, które rozłącza co 5 minut lub w ogóle nie działa, a że pracy wykorzystuję Skype nie mogę sobie na to pozwolić. Sorry, że trochę nie na temat, bo przecież nie pytałeś o tak małą prędkość.

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to 6/0,5 sugeruje mi coś takiego, aczkolwiek mogę się mylić:)

Wchodząc jednak w temat neo trzeba mieć pewność że parametry linii pozwolą obsłużyć daną prędkość. U mnie na osiedlu jest DSLAM z kartami ADSL 2+, mieszkam niecały kilometr od szafy i mam 10 - efekty widać. Kumpel podpięty również do tego DSLAM'a kupił opcję 20mbit - osiąga w testach prędkości mniej więcej - 14-16.

Edytowane przez przemu

-=mtbikes.pl - rowery, rower, vortal rowerowy=-

Wszystko o rowerach! Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Neo neo. Ponoć 20/1 pójdzie i u mnie. Zobaczymy, jak już zmienią. Jak nie pyknie to się zmieni umowę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie wiem, co to za usługa nawet. :o

Mnie się umowa kończy w marcu, ale już teraz mogą mi podnieść prędkość, więc będzie czas na korekty umowy, jak tej prędkości jednak nie będę mieć.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-bezpieczeństwo: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/677132/677478/

To taka usługa którą TP jakiś czas temu dawało za darmo w pakiecie standardowym do umów. Na maila neostradowego dostawałeś dane do zalogowania i pobrania jakiejś wersji antywira MacAfee. Jak nic o tym nie wiesz to pewnie nie korzystałeś:)

Teraz to kosztuje - w wersji standard 4zł/miech. Jak miałeś włączone i nie wyłączysz przy aneksie - będą naliczać opłatę;)

  • Lubię to 1

-=mtbikes.pl - rowery, rower, vortal rowerowy=-

Wszystko o rowerach! Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś go dobił Oo

W każdym razie u mnie:

1049177370.png

I szczerze? Jestem bardziej zadowolony niż z modemu 56kbps i neostrady 128kbps, a nawet neo 512kbps. Dziwne? Przecież logiczne jest, że ludzki mózg pracuje szybciej od jakiegokolwiek łącza i człowiekowi zawsze, podświadomie będzie za mało, zawsze będzie oczekiwał szybszego łącza.

Lepiej napisz czego oczekujesz: szybkiego downloadu/uploadu, wrzucania i zrzucania kilkudziesięciu for dziennie.. Skoro nie wiemy czego oczekujesz to nie wiemy jakie łącze byś chciał posiadać. Ja polecam neostradę i chello (UPC) jako łącza niezawodne, z tym, że przy tym pierwszym modemy kaprysiły. Przy internecie od UPC nie napotkałem jeszcze problemów technicznych, chyba, że liczyć te powstałe z mojej winy :P

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem się do pierwszego postu, ale patrz o której godzinie to pisałem. Mogłem nie być tak do końca w stanie go zrozumieć, więc wiesz... :P

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

mi z neo obiecali ze też jak podpisze aneks to zwieksza prędkośc - zwiększyli dopiero jak stara umowa wygasła.

No zobaczymy.. Tak czy siak bym przedłużał, więc lepiej mieć farta i niech zwiększą teraz aniżeli potem. Warto dać im szansę. Chyba. :szczerbaty:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, jeśli mieszkasz w bloku lub masz jakiegoś sąsiada to weź z nim na dwóch 120/10 - za 150 zł - czyli na dwóch - zabulisz 75 zł za 60/5 ... moim zdaniem się opłaca... a jeśli nie taki duży pakiet to 25/2,5 za 50 zł na dwóch...

Kraków na pewno ma możliwość podłączenia pod UPC :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.