Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szybkość internetu w Twoim domu


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Dawidzie - powiem tak, trochę zaspałeś z tą neo:(

Jak z dniem 1 października wchodziła promocja Wymarzony internet pojawiła się informacja o której już pisałem - migracja z aneksu do nowej opcji. Wtedy zmigrowałem z 6mbitów do 10mbitów, mimo że miałem umowę od 1lipca tego roku. Prędkość podskoczyła mi tego samego dnia którego podpisałem październikowy aneks:) A umowa zaczęła się liczyć od dnia podpisania aneksu.

Jednak jest tu ograniczenie - aneks można podpisać od 90 dni po poprzednim - ale z warunkiem żeby było nie mniej jak 150 dni do końca umowy. Bo jak jest mniej to możesz podpisać jedynie nowy aneks wchodzący w życie z dniem wygaśnięcia poprzedniej umowy terminowej. I tutaj niestety prędkość podnoszą dopiero z wejściem nowej umowy - choć jak zauważyłem prędkość wzrastała u mnie zwykle miesiąc przed wejściem w życie umowy:)

Jak wnioskuję z tego co mówisz będziesz już miał mniej niż te 150 dni. Jednak dużo wcześniej powinni podnieść synchronizacje dla łącza - wtedy z menu routera lub danych z modemu odczytasz parametry łącza i będziesz wiedział czy 20/1 pójdzie:)

Informacje jakie mają być synchronizacje dla której opcji masz tu: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obsluga_klienta/pomoc_tech/internet/neostrada_tp/par_neo/

-=mtbikes.pl - rowery, rower, vortal rowerowy=-

Wszystko o rowerach! Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie zaspałem, bo nie wiedziałem o tym niestety. Niedawno dzwonił konsultant. No nic, zobaczymy..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jezus, co Wy wszyscy tacy przewrażliwieni na punkcie tego ,co piszę? Ty uważasz, że ja uważam, że piszesz złośliwie. Innemu radzę na statusie, a ten, że jestem zły czy coś?

Przecież to nie jest nijak normalne. :wacko:

Mało tego - nijak nie jestem ani złośliwy ani zły. Kiedy jestem to daję to wyraźnie odczuć. To tyle OT.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie na lokalnym podwórku (serwer w Rzymie) jest tak:

1055199467.png

wcześniej było 18/19 down ale na kablu.

Odkąd przeniosłem kompa do innego pokoju na WiFi to jest tyle co widać..

a do PL idę tak:

14915756.jpg

Przydałoby się tak ze 2 lub 3Mbity do góry.

Jakby się dało wziąć trochę z download to bym to na pewno zrobił ;)

Edytowane przez JackMR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.