Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Konkurencja


Gexem

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem na maila komentarz z yt:

weleyl89ezq7cyngyx90.png

Cóż jeśli taka jest Twoja opinia Panie Spanner to napiszę Panu tak:

Drogi Spanner

Jak kuba bogu tak bóg kubie:

*********

A teraz - WYP***DALAJ z takimi ocenami. Musisz pogodzić się, że DawPi jest lepszy od Ciebie pod każdym względem.

Pozdrawiam Userów Invisionize.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koment dodany "SpannerDEV (12 godz. temu)":)

A czemuż to tak nagle koleżkę nerw zdjął?

:)

Ja chyba wiem.... wyprzedzają nas co? a my spadamy?

W TYM wyścigu panie Spanner wygrywają tylko najlepsi.

....psy szczekają a karawana idzie dalej .... :)

ps. koleżkę zdjęła cholera jak przejrzał wyniki wyszukiwania w google??:) :)

nie chwaląc się: jam Ci to uczyniła ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, nie ma co się Spannera czepiać - mógł siedzieć i Inv, ale zaryzykował i stworzył coś swojego, niestety chyba planu minimum nie wykonał, jego pech :)

Co do samej wypowiedzi: "z boku" może to właśnie tak wyglądać jak on napisał, pewnie wielu ludzi tak uważa, ale nikt nie skomentował tego w ten sposób. Nie ma co się złościć.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szacunek to podstawa. Ja np. Spannera nie uwazam za gowniarza. Sam korzystalem na poczatku z jego uslug.Nigdy nic do niego nie miałem i dziekuje za jego pomoc :) Jednak u Dawpiego czuje się lepiej , szybciej dostaje odpowiedzi i uwazam jest jest duzo lepiej.

Niema co się kmiotem przejmować, przecież to zwykły gówniarz, który uważa się za boga, bo ma również forum o IPB, w dodatku na jego forum jest tyle informacji, że szok...

Tak samo moze napisac o Tobie u siebie. Jest to amatorskie zachowanie, uwazaj sobie co chcesz ale po co komus tak jechac? Jest od Ciebie starszy wiec nie trafiles. Ze na jego forum nie ma tyle informacji co u Dawpiego to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

godfaher: to tylko zdanie napisane przez GexeMa, chyba sam nawet pisałem, że przesadza z tą moją osobą. Może i można mnie czasem polubić, ale takie filmy dziwnie mi się ogląda i wcale nie chcę takich.

Po prostu ( się powtórzę się ) - robię co lubię, ale takie filmy są co najmniej 'dziwne'. :)

Dori: :)

-edit-:

Leo i TRACKER: od razu mówię - publiczne kłótnie nie są tutaj tolerowane. Sam popełniałem ten błąd na inv ja się kłóciłem ze spannerem, ale do tej pory tego żałuję. Więc proszę o spokój tak na forum i shoutboxie. Dziękuję. :)

-edit2-: spanner był kiedyś ok ( jak jeszcze byłem szaraczkiem na inv ), potem coś mu się stało jak zacząłem piąć się w górę. Ale to dłuuga historia i na pewno nie nadaje się na publiczne forum.

PROŚBA: wyrażajmy swoje zdanie, ale w sposób kulturalny.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze na jego forum nie ma tyle informacji co u Dawpiego to inna sprawa.

Dla mnie to nie jest kwestia ilości informacji, tylko kwestia tego jak traktuje się innych ludzi.

Jestem zarejestrowana tam na forum, owszem. Ale tak naprawdę chyba nigdy nie dostałam konkretnej pomocy, mimo, że potrafię się wysłowić i powiedzieć czego chcę.

Ciszej nad tą trumną :)

--------

Całkiem niedawno mąż pokazał mi to forum.

Bałam się zadać jakiekolwiek pytanie mając w pamięci jak traktowali mnie na innych forach(nie jest to tylko kwestia pana S.)

Okazało się, że niepotrzebnie. Spodobało mi się tu i sobie zostanę...

EDIT:

Po prostu ( się powtórzę się ) - robię co lubię, ale takie filmy są co najmniej 'dziwne'. :)
DawPi możesz mianować GexeMa Pierwszym Sekretarzem do spraw propagandy :)
Dori: :)
Bez tego co TY zrobiłeś nie byłoby wyników. Więc nie bądź taki skromny. Edytowane przez Dori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niegdy nie kożystałem z usług Spanera, chodź kiedy kożystałem z inv. to nigdy mi nie pomogł. Wtedy jeszce DawPi byl tam Adminem chyba. Ostatnio napisałem tam temat z prosbą o pomoc. Nikt nie odpowiedział do tej pory (już chyba miesiąc)

Reakcja Spannera na film tego rodzaju nie jest niczym niezwykłym. Jest chamska to prawda, ale gdy zobaczył że invizionize.pl jest na pierwszych miejscach w google mogł się zdenerwować. I nie usprawiedliwiam go.

Jeżeli jakiś uzytkownik mojego forum zrobił by taki film, wcale bym się nie cieszył. Podziwiam DawPi'ego za wiedze jaką posiada ale taki film to troche podlizywanie się, przynajmniej ja tak to odczuwam. Każdy z nas jest człowiekiem i zna się na niektórych rzeczach bardziej na niektórych mniej.

DawPi lubi pomagać. więc pomaga; I zdaje mi się że nie oczekuje takich form czczenia jego i jego forum.

Dla przykładu taki admin n-k to powinien mieć już profesjonalny film rodem z Hollywood za ilość osob jaką zgromadził na swojej stronie, i jej popularność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się za ten alkohol obiecywany na lewo i prawo nie wypłacisz :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
W sumie, to głupio że tak się między Wami dzieje. Panie Dawidzie niech Pan robi swoje. Ale to że tak się zwalczacie, to kaczkowate bardzo. Głupota i tyle!

Nikt się nie zwalcza. Ja tam nie zaglądam, on tutaj ( oficjalnie choć nieoficjalnie zagląda zagląda :) ).

To nie ja założyłem ten temat i chyba pora go zamknąć i poprosić wszystkich o nie pisanie kolejnych w tym tonie.

To może jakiś zlocik? :)

Ba. :) Jak się zbierze ekipa to dlaczego nie. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to głupio że tak się między Wami dzieje. Panie Dawidzie niech Pan robi swoje. Ale to że tak się zwalczacie, to kaczkowate bardzo. Głupota i tyle!

Nie chce sie wypowiadać za DawPi'ego ale nie widziałem nigdy u niego anty Spannerskich reklam. To inv. bało się ipsilnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak powiedział tak zrobił.

Skupmy się na tym forum, na jego rozwoju i promocji. Efekty przyjdą same.

Nie potrzeba nam zadym tego typu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.