Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Dodawanie bitów


wilkolak11

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak dodaje ale wyskakują krzaki :/

Jakie krzaki?

Ale jak dam Dodaj nowy bit to jest tylko jeden bit. A ja mam to rozłożone na kilka nazw tak jak pisałem wyżej.

To dodaj kilka bitów, według potrzeb.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mo�liwo�� zakupu i prowadzenia zupe�nie nowych" - takie krzaki.

A jak wprowadzę całość to wywala błąd:

Catchable fatal error: Object of class ipsRegistry could not be converted to string in /var/www/kopia/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_hrp.php on line 139

Edytowane przez wilkolak11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz jedną cześć z bitu. Wiem, że nazywa się to "onlinePlayers" to tworzę taki bit o tej nazwie i podaje zmienne. >> Wklejam tam kod (zaznaczony na niebiesko) i patrzę czy template się wyświetla. >> Wywala mi błąd

"
Catchable fatal error: Object of class ipsRegistry could not be converted to string in /var/www/kopia/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_hrp.php on line 137
"

To wtedy podmieniam całością kodu w cache/skin_cache/cacheid_4/skin_nazwa.php >> Wszystko się włącza ale są krzaki.

Ja to tak wymodziłem lecz są krzaki.

/* -- onlinePlayers --*/

function onlinePlayers($onlineList,$onlineCount) {

$IPBHTML = "";

if( IPSLib::locationHasHooks( 'skin_hrp', $this->_funcHooks['onlinePlayers'], array( 'templateHooks', 'skinHooks' ) ) )

{

$count_748e2659c180232f8a081570037f85d6 = is_array($this->functionData['onlinePlayers']) ? count($this->functionData['onlinePlayers']) : 0;

$this->functionData['onlinePlayers'][$count_748e2659c180232f8a081570037f85d6]['onlineList'] = func_get_arg( 0 );

}

$IPBHTML .= "<div class='clear block_wrap block_fixed'>

<ul class='tab_bar no_title'>

<li class=\"active\"><a href=\"" . $this->registry->getClass('output')->formatUrl( $this->registry->getClass('output')->buildUrl( "module=online", "publicWithApp",'' ), "", "" ) . "\">Gracze online</a></li>

<li><a href=\"" . $this->registry->getClass('output')->formatUrl( $this->registry->getClass('output')->buildUrl( "module=services&section=list", "publicWithApp",'' ), "false", "hrp_services" ) . "\">Usługi płatne</a></li>

<li><a href=\"" . $this->registry->getClass('output')->formatUrl( $this->registry->getClass('output')->buildUrl( "module=leader", "publicWithApp",'' ), "", "" ) . "\">Panele grupowe</a></li>

</ul><br />

<div class='general_box statistics clearfix'>

<div class='stats_list hrp_online_list' id='active_users'>

<h2>

{$onlineCount} graczy online

<br />

<span class='desc'>W tym 0 ukrytych.</span>

</h2>

" . ((count($onlineList)) ? ("

<p>

".$this->__f__484790c46a8f32a49fba21d9ab177297($onlineList,$onlineCount)." </p>

") : ("

<br /><p class='message'>Obecnie nie ma graczy online na serwerze.</p><br />

")) . "

</div>

</div>

</div>";

return $IPBHTML;

}

function __f__484790c46a8f32a49fba21d9ab177297($onlineList,$onlineCount)

{

$_ips___x_retval = '';

foreach( $onlineList as $player )

{

$_ips___x_retval .= "<span class='name" . (($player['_premium']) ? (" hPremium") : ("")) . "' title='{$player['members_display_name']}, zalogowany {$player['_time']}.'>{$player['nick']}" . $this->registry->getClass('output')->getTemplate('global')->user_popup($player['member_id'], $player['members_seo_name']) . "</span>,

";

}

$_ips___x_retval .= '';

return $_ips___x_retval;

}

Edytowane przez wilkolak11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co to za kod wklejasz? To z pliku z folderu cache? weź to usuń i nie grzesz więcej. Jeśli chcesz wkleić zawartość innego bitu to tę treść pobierz bezpośrednio z ACP, a nie z FTP.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.