Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Dodawanie postów do DB


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę aplikację (nie php) częsciowo zintegrowaną z IPB. Możliwości API XML-RPC są dla mnie za małe, napisałem większą bibliotekę dostępu do danych dla IPB operująca bezpośrednio na DB. Jej elementem jest m.in. wstawianie nowych postów (wiem że to akurat można zrobić przez api xml, ale jest "ręcznie" dla spójności). Dodaje rekord do tabeli posts, aktualizuje odpowiednie wartości w topics, forums, members [licznik postów]. Problem polega na tym, że posty dodane w ten sposób nie znikają z listy nieczytanych. Podejrzewam że powinienem zrobić jeszcze coś z mechanizmem oznaczania nieczyt. treści, ale nie wiem co dokładnie. Przeglądałem tabelę core_markers_storage i core_markers ale format tych danych mocno zniechęcił mnie do analizowania co się tam dzieje, mam nadzieje że ktoś to może wie :rolleyes:

Edytowane przez prat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Temat traktuje, wydawałoby się, o tym, jak dodać posty do bazy, a potem pytasz o oznaczanie ich, jako nieczytanych.. To o czym chcesz porozmawiać?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być screen z PMA z odpowiednimi rekordami?

EDIT: Udało mi się znaleźć przyczynę. Pole new_topic w tabeli posts. Z pewnych przyczyn z wiązanych z kodem wydało mi się że je ustawiam odpowiednio, ale jednak tak nie było.

Edytowane przez prat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.