Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[Oferta] Opieka techniczna + licencja + serwer


Amfidiusz

Rekomendowane odpowiedzi

A czy gdy zapłacę za jeden miesiąc - 75zł, to będę miał opiekę techniczną etc. a po miesiącu - gdy nie zapłacę, bez opieki? Chodzi mi o to, że jak zapłacę z góry 75zł to mam licencje tylko i wyłącznie na miesiąc i co miesiąc muszę Ci wysyłać pieniądze?

CR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz :) Jednak gdy nie zapłacisz, opieki technicznej nie otrzymasz :D

Z wymienionych elementów korzystasz podczas całego okresu naszej współpracy. Jeśli zdecydujesz się ją zakończysz, to

Właścicielem forum pozostaje zleceniodawca i to on będzie miał wyłączne prawa do bazy danych oraz plików, które po zakończeniu umowy (oraz w każdym innym momencie jej trwania) zostaną mu przekazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumuje, że jak zapłacę 75zł np. dziś to przez miesiąc mam prawo do opieki technicznej, a po miesiącu - jak nie zapłacę, licencja leży w Twoich rękach. Myślę nad zakupem drugiej...Ale nie wiem, czy dam radę w 100% co miesiąc wysyłać Ci 75zł.

CR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena bez serwera, opieki technicznej? Tylko sama licencja. I czy na przykład po jakichś 2 miesiącach można odkupić od Ciebie tą licencję? Tańszą o te np. 2 miesiące? Napisz na gg w celu finalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacji cenowych nie będę prowadził w tym temacie. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam do kontaktu przez PW lub gg (podany w profilu).

Nie przewiduję również możliwości sprzedaży licencji jednak mogę zaoferować sprzedaż ratalną, niezwiązaną z powyższym ogłoszeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przewiduję również możliwości sprzedaży licencji jednak mogę zaoferować sprzedaż ratalną, niezwiązaną z powyższym ogłoszeniem ;)

Zbyt dużo otrzymuję pytań o ten akapit. Niniejszym oświadczam, że jeśli nie wystawię ogłoszenia w dziale Sprzedam, nie oferuję sprzedaży licencji IP.Board.

Nie sprzedaję również na raty!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.