Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Z mybb na IPB 3.1.4


Rekomendowane odpowiedzi

fajnie wszystko, tylko że po konwertowaniu nie widać działów, postów nic, tylko w statystykach liczbę postów

Total Posts536Total Members1Newest Memberdober Online At Once Record1

Today, 02:29 PM

wszystko robilem według tego -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi o to że po konwersji forum z mybb zrobieniu wszystkich kroków tak jak to widnieje w poradniku - nie wiedzę żadnego dodanego użytkownika z bazy mybb do ipb, brak ich jest w ACP oraz na forum - po prostu nikt się nie przeniósł z mybb do ipb, dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być od tego że prz niektórych opcjach jest napis Converted with errors? bo w tych oknach np emoticons nie wiem co mam wpisac jaki kod dostępu The path to the folder where emoticons are saved (no trailing slash - usually path_to_mybb/images/smilies):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując poradnik konwerji: zastanawiam się czy wykonałeś wszystko odpowiednio. Zrobiłeś te czynności:

Główne okno konwertera - czynności po wykonaniu konwersji

Zgodnie z poprzednim screenem głównego okna konwersji w sekcji oznaczonej numerem 4 widnieje informacja o konieczności przebudowania zawartości oraz cache całego forum.

By to zrobić należy kliknąć kolejno na link Click here and run the following tools: oraz Click here and recache all.. Oba linki otwierają nowe okna/karty, nie ma konieczności otwierania ich w nowej karcie z prawego menu myszy.

Po kliknięciu myszą na pierwszy link zostaniemy przeniesieni do nowego okna do menu przebudowywania, gdzie należy uruchomić następujące narzędzia:

* Recount Statistics

* Resynchronize Topics

* Resynchronize Forums

* Rebuild Attachment Thumbnails

* Rebuild Profile Photo Thumbnails

Po kliknięciu na drugi link należy wybrać opcję Recache All:

20.png

Może tu jest problem?

-=mtbikes.pl - rowery, rower, vortal rowerowy=-

Wszystko o rowerach! Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Skupmy się może na samej zawartości bazy danych - czy użytkownicy są fizycznie w bazie (tabela members), tematy (topics) i posty (posts)?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym znalazł to bym nie pisał, nie możecie mi pomóc, tylko zawsze opcja szukaj w której nigdzie nie jest napisane jak to zrobić, bo każdego pytasz w tematach o podanie screana z maski dostepu, a ja nawet nie wiem gdzie to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Po wpisaniu tego w szukajkę dostaję tematy z pomocą, jako pierwsze, ale jeśli i to stanowi dla Ciebie problem (już 5 strona wątku) to zajrzyj do zakładki 'Użytkownicy' a tam po lewo 'Uprawnienia'.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.