Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Historia edycji posta


Gość Aqriel

Rekomendowane odpowiedzi

W listopadzie pojawił się podobny temat wtedy nie było takiego moda dostępnego jednakże była informacja, że ktoś nad tym pracuje i tutaj moje pytanie. Czy już istnieje taka modyfikacja i jeśli nie czy ona powstanie lub opcjonalnie czy będzie integralną częścią skryptu w kolejnych łatkach?

Ogólnie bardzo mi się podoba IP board od strony użytkownika, ale od strony moderatora (administracja to inna sprawa) już gorzej. Dodanie miękkiego kasowania skłoniło mnie do poważnego rozważenia kupna tego skryptu forum jednakże takie niuanse jak właśnie historia edycji posta są dla mnie bardzo istotne.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witam,

bodajże to ja to pisałem, ale jak sam pewnie rozumiesz, w formie darmowej modyfikacji, a te powstają w wolnym czasie, którego u mnie niestety obecnie brak i to bardzo.

Odnośnie samego zakupu - ja bym kupował. ^_^

Odnośnie ubogiej moderacji - wg mnie nie jest to do końca prawdą, zważywszy na wszelakie dostępne opcje od najnowszej wersji 3.1. Wg mnie są one naprawdę dobre i kompletne.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie samego zakupu - ja bym kupował. ^_^

Hmm ciekawe czemu?;)

Odnośnie ubogiej moderacji - wg mnie nie jest to do końca prawdą, zważywszy na wszelakie dostępne opcje od najnowszej wersji 3.1. Wg mnie są one naprawdę dobre i kompletne.

Tak, właśnie łatka 3.1. mnie bardzo zainteresowała, aczkolwiek nie raz miałem sytuację, że jakiś użytkownik trollował w jakimś temacie a potem nagle edytował wszystkie posty przed przyjściem moderatora. Bez historii edycji dużo nie można zrobić w takiej sytuacji.

Edytowane przez Aqriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak, właśnie łatka 3.1. mnie bardzo zainteresowała, aczkolwiek nie raz miałem sytuację, że jakiś użytkownik trollował w jakimś temacie a potem nagle edytował wszystkie posty przed przyjściem moderatora. Bez historii edycji dużo nie można zrobić w takiej sytuacji.

To trzeba ustawić czas w jakim takie edycje są dozwolone. Po jego upłynięciu już tego nie zrobi.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie łatka 3.1. mnie bardzo zainteresowała, aczkolwiek nie raz miałem sytuację, że jakiś użytkownik trollował w jakimś temacie a potem nagle edytował wszystkie posty przed przyjściem moderatora. Bez historii edycji dużo nie można zrobić w takiej sytuacji.

To trzeba ustawić czas w jakim takie edycje są dozwolone. Po jego upłynięciu już tego nie zrobi.

Jednakże takim rozwiązaniem blokuje możliwość edycji wszystkim użytkownikom, a niektórzy aktualizują swoje pierwsze posty w wątku o wpisy kolejnych użytkowników (np. zbieranie listy chętnych na jakieś wydarzenie sportowe). Indywidualny czas edycji postów w każdym dziale by rozwiązywał także ten problem, ale takiej funkcji nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże w ustawieniach grupy można wymusić dodawania informacji o czasie edycji.

Dużo to nie pomaga. Każdy w końcu może napisać, że zrobił literówkę i się poprawił;).

W vB jest bardzo ładnie zrobiona historia edycji. Na zielono podkreśla to co zostało dodane a na czerwono to co skasowane.

Edytowane przez Aqriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj czegoś takiego nie kojarzę, tzn. wbudowanej funkcjonalności na pewno nie ma. Gdybam o modyfikacji..

Tak, modyfikacja:). Hmm w zasadzie nie ma po co dalej ciągnąć tematu bo do niczego raczej już nie zaprowadzi a wszystko raczej co miałem przeczytać przeczytałem. Dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Instrukcja instalacji odsyła tutaj, więc tutaj piszę :D

Ktoś już o to zaczepił zdaje się na forum IPS-u:

Wyłączenie dla jakiejś grupy możliwości podglądu historii edycji uniemożliwia userowi z tej grupy nie tylko wyświetlenie edytowanego posta, ale "znika" cały temat, w którym się ten post znajduje.

edit: ok, ściągnąłem nową paczkę, przeinstalowałem hook'a i wygląda, że chodzi - daj jakąś informację może w temacie na IPS-ie, bo Ci ten bug klientów straszy :D

Edytowane przez maxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież bug istniał może 15min.

Został szybko zgłoszony i naprawiony.

Zgłoszenie: 09 March 2011 - 03:21 PM

My friend just installed this on his forum but something is wrong.

Unless the group is allowed to see the history (own history) the topic doesn't appear. It's just the forum header

Oh, this is in V 1.0.2

Potwierdzenie naprawy: 09 March 2011 - 03:46 PM

Confirmed, it is.

Thanks for your rapid response!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.