Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Hosting pod już jakieś tam 'sporawe' forum


unbreak

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej sie nazywa "Jakość obsługi", ciekawe w ilu firmach by coś takiego zaproponowali, skoro nawet dH ma problemy z dogadzaniem dla użytkowników

:)

Oj, dHosting mnie ostatnio pozytywnie zaskoczył. Na WHT napisałem, że jestem bardzo zadowolony z ich usług, ale brakuje mi transferu i szukam czegoś innego, to mi przysłali PW z propozycją przedłużenia umowy za tę samą cenę, ale z dwukrotną pojemnością dyskową oraz trzy razy większym transferem ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amfi, widać jesteś ich dobrym klientem ;)

@macsch15, no właśnie mi się podoba ich obsługa, zawsze odpowiadają na maile, pomagają itc. dlatego nie chętnie patrzę na wyjście rezygnacji z ich usług...

@Portek, VPS raczej odpada, forum utrzymuje się ze składek organizowanych przez userów i wątpię żeby udawało nam się uzbierać tyle kasy xD

Tak jak pisałem, poczekam na odpowiedź dH i zobaczymy... właściwie to już długo czekam i zero odpowiedzi, coś nie zależy im na nowych klientach chyba...

  • Lubię to 1

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak jak pisałem, poczekam na odpowiedź dH i zobaczymy... właściwie to już długo czekam i zero odpowiedzi, coś nie zależy im na nowych klientach chyba...

Znaczy się ile i na jakiego maila słałeś wiadomość? Może warto wysłać ponownie albo zadzwonić - mail mógł zniknąć w czeluściach internetu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.