Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Tło w tabelach (obrazek)


+matius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zacząłem niedawno robić projekt graficzny skinu, w miedzy czasie tworzenia chciałem się dowiedzieć mniej więcej o cenę wykonania takiego czegoś (wykonania od zera badz przeróbki innego skinu (robiłem to mniej więcej na bazie innego skinu

http://img3.imagebanana.com/img/iks4m02c/s...netcz2kopia.png

http://img3.imagebanana.com/img/wrnq2as8/s...planetkopia.png

rozdzielczość jest pod mój monitor dlatego jest to takie szerokie, oczywiscie chwiałbym aby to było w % (marginesy itp) aby inne rozdzielczości miały normalny widok

co do tła to tło stałe (nieruchome), niestety na priviewach jest ono większe (posiada odbicie) w celu aby to jakoś wyglądało na tym prototypie, wagowo też bym je odchudził do możliwego minimum

top oczywiście byłby jeden (narazie mam 2 wstępne)

tło tabelek chciałem półprzezroczyste, wiem ze to możliwe (widziałem na innym forum pod ipb), tutaj myślałem w skrajnym przypadku o jedno pixelownym połprzezroczystym png, jako tło

największy problem widzę chyba w gradientowym obramowaniu - nie przychodzi mi nawet skrajny pomysł na to (nie znam się na cms, css itp więc nie wiem czy takie efekty możliwe)

oczywiście jakbym miał komuś zlecać wykonanie tego to całe psd by poszło do niego (nie musiał by się męczyć z png)

co do reszty jestem w trakcie tworzenia, wszystko jest jeszcze do modyfikacji.

interesuje mnie wachlarz cenowy (oczywiscie jak najniższa cena mnie interesuje, gdyż wydatki są mocno ograniczone przez popsutą chłodnice w samochodzie ;/), oraz porady, W samym kodowaniu jestem skłony pomóc jak najbardziej w ramach moich umiejętności

dobra musze jakos sam sie z tym uporać.

zacznijmy od tego czy mi powiecie gdzie znajdę linie od tła w tabeli, i w jaki sposób tam mogę ustawić obrazek który by się powtarzał

@ edit

domyślam się ze tło tabelki to row2 ? tak?

teraz tylko zostało mi jak ustawić ten obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przejrzenie tej strony na pewno zapobiegnie większości pytań w tym temacie. To kurs CSS jako pierwszy z gugla na frazę 'kurs css'. Na pewno musisz minimum jeden taki przerobić jak chcesz stworzyć skin pod IP.Board.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Manager
Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.