Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Do jakiej sieci warto sie przenosić?


Macsch15

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam w ERZE, i to jakaś pomyłka, nie dość że dzwonią coraz częściej oferując promocję to jeszcze sie teraz dowiedziałem(oczywiście latałem do punktu ERY), że jeśli konto było na minusie włącza sie jakaś blokada po której nawet po ponownym doładowaniu nie można wysyłać SMS(A myślałem że telefon mi sie zbuntował), tylko trzeba dzwonić do BOK (2,44zł bez względu na długość rozmowy) i prosić ich o włączenie możliwości wysyłania SMS, zabuliłem, wczoraj dzwoniłem, pani po 20 sekundowej rozmowie powiedziała że wszystkie blokady nałożone na mój numer (tj SMS) zostały zniesione i już wszystko git, generalnie to gówno prawda, wysyłanie SMS dalej nie działa, i już nawet nie moge wejść do iTak Tak:

1298808229.png

Mimo że rzadko korzystam z SMS i zazwyczaj dzwonie, to blokowanie SMS uchodzi za jakąś patologie normalnie....

Po tym postanowiłem przenieść numer do innego operatora, pytanie - do jakiego ? Myślałem o Orange i Play.

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ambrella

W każdej sieci jest dobrze gdy Cię w niej nie ma. Każda w pewnym momencie zaczyna wkurzać bo coś jest nie po Twojej myśli.

Przerobiłem wszystkie. Każda ma wady i zalety. Żadna nie jest idealna i żadna nie jest beznadziejna/

Najważniejsze to w jakiej sieci są ludzie do których dzwonisz najczęściej - wtedy masz możliwość albo pakietów minut do własnej sieci albo wyboru numerów do rozmów po kilka groszy/min.

W każdej sieci po wyczerpaniu konta nie możesz dzwonić ani wysyłać smsów.

Teraz ćwiczę Orange i też ma swoje wady, ale daje kredyt na życzenie po wyczerpaniu konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w play (mam tam internet i 2 telefony na abonament) od blisko 3 lat. Nigdy nie miałem najmniejszego problemu, nie tylko z obsługą co z samym działaniem usług. Naprawdę polecam!

Miałem też telefon w plusie, w sumie może być tylko kijowa obsługa w BOKu. Najgroszy jest chyba Orange, nie tylko kompletnych matołów posiada w BOK, to jeszcze posiada jakąś dziwną politykę jeśli chodzi o naliczanie opłat za rozmowy w abonamencie, spamuje dziennie 10 smsami z reklamami i promocjami, jedyne z czego w orange jestem zadowolony to szybki internet 3G w telefonie. Ogólnie jeśli chodzi o sposoby naliczania opłat, blokowania konta to rozpisywać się nie będę. Po prostu z żadną siecią (tylko Ery nie miałem) nie miałem żadnych problemów, orange zawsze coś wymyśli, do tego drogo jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci zazdroszczę, ja choć dzwoniłem w tej sprawie do orange niewiele to dało, choć obiecali wyłączyć tę usługę.

PS: Żadnych smsów na płatne numery nie wysyłałem, więc jeśli jakaś firma ma mój numer to tylko i wyłącznie od orange.

A jeszcze polecam: http://www.kominek.tv/tt.orange.zabiera.minuty..po.cichu,artykuly,427.htm

Ja co prawda nie miałem tego problemu, ale kumpel tak.

Edytowane przez santoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.