Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Błąd logowania po przeniesieniu ipcontent na subdomenę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Do istniejącego forum na ip.boardzie próbuję dorobić część portalową na ip.content. Forum stoi na głównej domenie. Portal na subdomenie. Chcę, aby użytkownicy forum mogli się logować na portal i tu pojawia się problem... Głownym adresem($INFO['board_url']) w konfigach jest domena. Cookie domain: ".domena.pl" . Na jaki adres mam kierować logowanie: na adres domeny czy subdomeny? Kiedy kieruję na domenę i tam się loguję, to na subdomenie użytkownik dalej jest gościem. Kiedy na subdomenę (subdomena.domena.pl/index.php?app=core&module=global&section=login&do=process) dostaję 500 apachową, a w logach apache'a cisza... A może potrzebny jest do tego jakiś dodatkowy plugin/ustawienia?

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, możesz to napisać jeszcze raz?

OK, od początku:)

jest forum na domenie "domena.pl", chcę dodać ipcontenta na "sub.domena.pl". Chcę, aby użytkownik forum mógł po zalogowaniu oglądać treści ipcontenta i odwrotnie. Dopóki nie zmieniam ustawień Ipcontenta i jego treści sa pod adresem "domena.pl/page/bleble" wszystko jest ok. Kiedy zmieniam konfigi i ustawiam w zaawansowanych:

url to index.php : "http://sub.domena.pl"

i odpowiednio kopiuje pliki do katalogu subdomeny pojawia się problem. Generalnie wszystko wyświetla się ok.

Formularz logowania (blok - wtyczka powitalna) na stronie portalu domyślnie przekierowuje mnie na "domena.pl/index.php?app=core&module=global&section=login&do=process". Loguję się i mam dostęp do forum, przechodzę na portal i mam Witaj Gość. Kiedy próbuję wejść na "sub.domena.pl/index.php?app=core&module=global&section=login&do=process" dostaję 500 od Apache'a, ale w logach błędów nic nie ma.

Co zrobić, żeby użytkownik mógł się zalogować na część portalową?

Dzięki i przepraszam za zamęt w treści.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.