Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szukam moada


Dzeju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukałem na forum jednak nie moge znaleśc albo nie ma takiego moda lub nie ma tego na forum ;/

Chodzi mi o maoda który zlicza ilość userów kórzy odwiedzili forum w ciągu 24 h, tylko żeby liczał on np user wchodzi o godz 13,wtedy powinien zliczyc do godz 13 nastepnego dnia jesli wiecej nie wejdz na forum w danym dniu, a jeli wejdz np o 17 to licza go ponownie do nastepnego dnia do godz 17 (trochu namieszane ale moze ktos skmini ocb. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wystarczy tylko ustawić to tutaj:

ACP > TOOLS & SETTINGS > View All General Settings > CPU Saving & Optimization >> Cut off for active user display [in minutes]

wpisujesz 1440 i wyświetla się liczba userów przebywających na forum przez dobę.

mała edycja pliku lang_boards.php

przykładowo:

zmień:

użytkowników aktywnych przez ostatnie %s minut

na:

użytkowników aktywnych przez ostatnie 24 godziny

Edytowane przez sp69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy masz w statystykach, wchodzisz na forum i nie wiesz kto jest aktualnie.

"XXX użytkowników aktywnych przez ostatnie 24 godziny" i jeszcze by trzeba było pliki langa zmieniać z "minut" na "godziny"

Ja proponuje w modzie osobną tabelkę.

Find

$phpbb

Replace with

$ipb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Witam szukałem na forum jednak nie moge znaleśc albo nie ma takiego moda lub nie ma tego na forum ;/

Chodzi mi o maoda który zlicza ilość userów kórzy odwiedzili forum w ciągu 24 h, tylko żeby liczał on np user wchodzi o godz 13,wtedy powinien zliczyc do godz 13 nastepnego dnia jesli wiecej nie wejdz na forum w danym dniu, a jeli wejdz np o 17 to licza go ponownie do nastepnego dnia do godz 17 (trochu namieszane ale moze ktos skmini ocb. :D

Tak nie ma, ale jest tak: (FSY23) Members Online Today v3.2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
(FSY23) Members Online Today v3.2 mam tego moda jednak potrzebuje tego o chym piszę, a moze ktoś mógłby wykonać takiego moda?

Ktoś by mógł, ja dla ogółu nie bo nie widzę w tym sensu. :D Sensu by więcej osób miało z tego korzystać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to może zapytam sie o jeszcze jednego moda maianowicie chodzi mi o cos takiego user zakłada temat wpusje go a mod wyszukuje tematy podobne do tego jaki user chce założyc i wyswietla je pod tym co unser napisał. Widziałem takiego mozna na jednym forum ze skryptem vBulletin.Jet cos takiego pod IPB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
a to może zapytam sie o jeszcze jednego moda maianowicie chodzi mi o cos takiego user zakłada temat wpusje go a mod wyszukuje tematy podobne do tego jaki user chce założyc i wyswietla je pod tym co unser napisał. Widziałem takiego mozna na jednym forum ze skryptem vBulletin.Jet cos takiego pod IPB?

Kto? Prosiłbym nowe pytania zamieszczać w osobnych tematach.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.