Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

KRQ

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About KRQ

 • Birthday 06/10/1990

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Leżajsk

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 2.3.x
 • Forum
  technik-informatyk.pl
 1. Witam, chciałem się zapytać czy istnieje jakaś darmowa alternatywa dla sytemu tutoriali, na resources mamy takie dwie: (FSY23) Tutorials v2.1 Tutorials System 2 lecz są one płatne. Czy istnieje jakaś alternatywna wersja?
 2. Musisz ustawić od początku/poprzestawiać kolejność grup w modyfikacji.
 3. Dałem losowy obrazek i patrz co znalazłem: http://nitroimages.pl/images/lj7n2i0tvk94t35y188j.jpg :E A moja opinia jest taka że po prostu ciemno jak... nie wszystko spolszczone i na dodatek ta konieczność rejestracji i logowania. Nie za bardzo mi się to podoba.
 4. Do ostatniego postu przenosi &view=getlastpost Nie wiem czy na pewno o to Ci chodzi ale spróbuj z tym: sources/classes/class_forums.php Znajdź: $forum_data['last_topic'] = "<a href='{$this->ipsclass->base_url}showtopic={$forum_data['last_id']}&view=getnewpost' title='{$this->ipsclass->lang['tt_gounread']}: {$forum_data['full_last_title']}'>{$forum_data['last_title']}</a>"; Zamień na: $forum_data['last_topic'] = "<a href='{$this->ipsclass->base_url}showtopic={$forum_data['last_id']}&view=getlastpost' title='{$this->ipsclass->lang['tt_gounread']}: {$forum_data['full_last_title']}'>{$forum_data['last_title']}</a>"; To pokazuje ostatni post ostatniego tematu, klikając ze strony głównej.
 5. Witam, czy mógłby mi ktoś od początku krok po kroku opisać jak wykonać czynności z tego tutoriala: http://forum.invisionize.pl/index.php?showtopic=1400 Wszystko w tym topiku jest takie trochę rozsypane i nie mogę się połapać co i jak. A instrukcja z 1 postu nie działa.
 6. Trochę spóźnione ale wiedz że także życzę Ci wszystkiego najlepszego!!
 7. Musisz ustawić pozwolenia jakie grupy mają widzieć shoutboxa i jakie mogą w nich pisać, a następnie napisz coś.
 8. KRQ

  Nagrywanie filmików

  Polecam CamStudio, bardzo prosty i darmowy. Sprawdź go a zobaczysz że już nic innego Ci nie potrzeba. http://camstudio.org/
 9. Ukryte linki dla niezalogowanych - http://forum.invisionize.pl/index.php?showtopic=250 Ukryta treść tagu CODE dla niezalogowanych userów - http://forum.invisionize.pl/index.php?showtopic=285 Te 2 linki Ci się przydadzą, w każdym wypadku wpisujesz np. <br> <a href="http://link.pl">Rapidshare...</a> Edit: Sry, to nie to. Pozdrawiam.
 10. Także poleciłbym superhost.pl, mają trochę nowocześniejszy sprzęt niż linuxpl i także dobre łącze. Chociaż nie orientuje się za bardzo gdzie rozmieszczona jest ich serwerownia, jeżeli w okolicach siedziby czyli Gdańsk, Gdynia to będzie to chodziło trochę wolniej niż na nazwa.pl.
 11. No w sumie do prima aprilis jeszcze 6 dni.
 12. Chyba jednak tak. "Z przyczyn niezależnych" ostatnio wlasnie zaobserwowalismy przeciez wszyscy (stali czytelnicy) że nowe teksty są dodawane 1 na 2-3 albo i 4 dni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.