Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Błąd galerii


Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca jestem przekonany, że w tej kategorii powinienem to napisać, jak coś to proszę o przeniesienie.

Próbuję jako zwykły użytkownik forum utworzyć swój album. W tym celu idę do Panelu kontrolnego, klikam Twoje albumy > Kliknij tutaj, aby utworzyć swój pierwszy album! > wypełniam formularz i nic się nie dzieje. Album nie zostaje stworzony.

Pomimo, iż w uprawnieniach galerii mam ustawioną możliwość dodawania zdjęć dla zwykłego użytkownika to jednak nie widzę przycisków to umożliwiających. Gdzie tkwi błąd?

pozdrawiam

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, to najnowsza. :D

Hm, ciężko mi to w jakikolwiek sposób ogarnąć bez spojrzenia do ACP - jeśli możesz to dodaj mi na drugą grupę ACP i sprawdzę na Twoim forum. Za dużo zależności. Jak poprawię to napiszę jak. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to najnowsza. :)

Hm, ciężko mi to w jakikolwiek sposób ogarnąć bez spojrzenia do ACP - jeśli możesz to dodaj mi na drugą grupę ACP i sprawdzę na Twoim forum. Za dużo zależności. Jak poprawię to napiszę jak. :D

Nie usuwałem Ci uprawnień admina :D masz je nadal.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tzn. ten jeden bit odpowiedzialny za tworzenie zaktualizowałem. Po prostu użyłem przycisku 'REVERT'. Zmieniane bity nie są aktualizowane przy upgrade'ach i stąd ten błąd.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ten jeden bit odpowiedzialny za tworzenie zaktualizowałem. Po prostu użyłem przycisku 'REVERT'. Zmieniane bity nie są aktualizowane przy upgrade'ach i stąd ten błąd.

Nie wiem czy to wina ogólnych błędów galerii, czy złego ustawienia, ale coś za często pojawiają się niezrozumiałe problemy i to od zawsze. Pomimo, że ustawienia są poprawne to i tak zwykły użytkownik może moderować w galeriach. Przyklejać zdjęcia, usuwać itd. Macie jakiś pomysł?

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na pewno sprawdziłeś dwa razy uprawnienia grupy i kategorii?

P.s. ten problem nadaje się na nowy wątek.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.