Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Skin Nexus - spolszczenie


makensis

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Nexus

Dość stary, ale jary skin. Czy ktoś ma spolszczenie przycisków do tego skinu?

ps. może zrobimy jakąś grupę spolszczającą, do znanych skinów, modów etc. ja mam np. Arcade spolszczenie, ale niestety do ciut starszej wersji.

Moja modyfikacja i optymalizacja SEO forum IPB: www.forum.tweaks.pl/forum-IPB-SEO-Optymalizacja-Przewodnik-t50271/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Dość stary, ale jary skin. Czy ktoś ma spolszczenie przycisków do tego skinu?

Tak się składa, że mam je na HDD, jakieś stare, ale to jak mówisz jare. :) Proszę: http://forum.invisionize.pl/index.php?auto...mp;showfile=126

ps. może zrobimy jakąś grupę spolszczającą, do znanych skinów, modów etc. ja mam np. Arcade spolszczenie, ale niestety do ciut starszej wersji.

Tak się składa, że już dawno taka powstała. :D Swoje pliku możesz śmiało dodawać do downloadu. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że już dawno taka powstała. :D Swoje pliku możesz śmiało dodawać do downloadu. :D

Dzięki za odpowiedź. Mogę Ci przesłać na maila, bo jak mówiłem nie jest to najnowsza wersja, nie wiem jak się za to zabrać, aby uzupełnić brakujący tekst jaki pojawił się w ostatnim wydaniu. Jeśli ci się przyda to spoko, jak nie to i tak nic z tym nie zrobię. Facet to dla mnie polonizował cały dzień, a jest co spolszczyć, także bez odpowiednich narzędzi nie ma opcji, aby zaaktualizować pliki.

Moja modyfikacja i optymalizacja SEO forum IPB: www.forum.tweaks.pl/forum-IPB-SEO-Optymalizacja-Przewodnik-t50271/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.