Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Hosting pod IPB


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam hostingu który jest po prostu dobry pod IPB wiadomo ideałów nie ma, obecnie korzystam z webd.pl <--- totalna pomyłka odradzam na każdej linii nawet jak by tam miała być strona "wizytówka".

Szukam firmy która umożliwia płatność co miesiąc, dlaczego? ponieważ wydaje mi się mało rozsądne płacenie z góry za 6 czy 12 miesięcy za coś co może się okazać porażką. Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem opinie chyba o wszystkich serwisach w sieci i teraz mam pytanie jeśli dany serwis wypadł OK podczas sprawdzania go skryptem który sprawdza zgodność wymagań to trzeba jeszcze coś wiedzieć mam na myśli czy są jeszcze jakieś inne parametry które hosting powinien mieć lub nie aby IPB działało poprawnie na dłuższa mete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Znać parametry RAMu, jaki procek no i renoma firmy. Najlepiej przed zakupem zapytaj się nas, to może ktoś bardziej doświadczony oceni.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem wszystko chyba co się dało w sieci na temat IPB, jak każdy skrypt IPB ma wady i zalety (na szczęście o tych wadach jest nie wiele ;) ). Sporo dowiedziałem się od DawPi, wielkie dzięki mu za to :) . Podjąłem w końcu decyzję, wybór padł na połączenie IPB z Joomla. I tutaj kieruje się do was z pytaniem o hosting, która z tych dwóch firm będzie lepsza i dlaczego tak uważacie?

http://www.lh.pl

http://dhosting.pl

Wychodzi na to że obie dobre ale nigdy nie miałem z nimi styczności więc proszę o pomoc osoby które korzystają bądź korzystały z ich usług. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, czytałem oba tematy ;) i jeśli połączenie Joomla z IPB nie ma znaczenia który z tych serwerów wybiorę to super chyba że jakieś tam znaczenie ma...

dla usprawiedliwienia się czemu napisałem to pytanie to sugerowałem się tym

Najlepiej przed zakupem zapytaj się nas, to może ktoś bardziej doświadczony oceni.

dzięki za pomoc ludziska :)

Edytowane przez wizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.