Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Moduły działające z Ajax,jQuery etc. nie działają


Soczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, dziś w nocy przenosiłem swoje forum na nowy hosting, by nie bawić się z nową instalacją, skopiowałem wszystkie pliki jakie znajdowały się na starym FTP i przerzuciłem je na nowy hosting, zaimportowałem bazę danych i wszystko działa, prócz modułów korzystających z technologi Ajax,jQuery etc.

- Czyli przykładowo, po naciśnięciu na ikonę ShoutBoxsa ,,Shot" żadna akcja się nie podejmuje.

- Boczne panele nie znikają dynamicznie. Potrzebują odświeżenia strony by zniknęły.

Z czym może być to związane ? Bo ja niestety już nie mam pomysłów, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co jeszcze zrobiłeś po przeniesieniu forum? Zmieniłeś adres w pliku conf_global.php?

Odświeżanie cache skinów:

ACP :a: :wyglad: Wygląd :a: Wygląd :a: Narzędzia :a: Narzędzia skinów :a: :a: Przebuduj

Uruchom to narzędzie dla wszystkich skinów.

[ + ]

Widzę, że nawet języka nie masz - co Ty tam przenosiłeś w ogóle?

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeniesieniu forum, nadałem prawa dostępów do plików, ponieważ nie miałem dostępu do ACP ponieważ ukazywał. Później zauważyłem że nie działa ShoutBox, tak więc wgralem modyfikacje ShoutBoxsa na nowo bo myślałem że to tylko to fikło, później okazało się że na całym forum nie działa nic związane z tą dynamiką. I tak się wszystko rozjechało. W tej chwili usunąłem bazę danych i wrzuciłem ją na nowo, ale widze że jest jakiś problem, bo nie ma jezyka, a panel ACP jest w wersji ograniczonej graficznie (Doszczętny brak grafiki i czegokolwiek).

[+] Jeszcze raz usuniemy bazę danych i wklepiemy ją na nowo. Zobaczymy reakcję..

Total Edit:// W tej chwili dynamika i wszystko inne działa, ale panel administracyjny jest bez żadnej grafiki, ładu i składu... Nie mam możliwości żadnej edycji, bo wszystko jest związane znów z ta dynamiką...

Edytowane przez Soczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.