Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Host IT


Rekomendowane odpowiedzi

hostit.png

Działająca od 2005 roku firma HostIT.pl, ma całkiem ciekawą ofertę hostingów wirtualnych.

Wstrzymywałem się od tworzenia tam konta, jako że ich podprodukt to cyf.pl, który okazał sie jednym z najgorszych hostingów z jakimi przyjemności nie miałem.

jakiś czas temu zaoferowali kody rabatowe http://www.forum.tweaks.pl/hostitpl-Kody-rabatowe-t44857.html i to właśnie dzięki nim, zabuliłem i zrobiłem konto. :D

Do wybory mamy 3 pakiety kolejno 5GB/1800GB, 20GB/3600GB i 40GB/7200GB, osobiście mam konto testowe na pierwszym.

Serwery z tego co widzę mają w OVH PL, średnie pingi to 47/50ms, mamy do dyspozycji 96MB pamięci, więc spolszczenie IPB3 instaluje się za jednym wciągnięciem.

Czyste IPB działa nawet przyzwoicie, czasem zdarzają się małe spadki wydajności.

Panel wygląda na autorski, ciekawie rozwiązany, najważniejsze informacje pod ręką i nie potrzebne też.

Tak wygląda:

thumb_pre_1304357481__2011-05-02_19-22-31.png

Miło że znalazły sie takie rzeczy jak zadanie cron, czy zużycie CPU.

W panelu nie widze minusów chyba.

BOK na tickety odpowiada dość szybko, wysłałem o 17:25 a odpowiedź dostałem 17:54.

Odpowiedzi może nie są jakoś specjalnie rozwinięte, ale pomocne i są w nich odpowiedzi na nasze pytania.

Wynik dla skryptu sprawdzającego zgodność wymagań na uruchomienie IP.Board z parametrami omawianego serwera:

pre_1304357866__2011-05-02_19-37-28.png

Wychodzi na to, że nie ma wiele wspólnego z cyf.pl, co jest oczywiście plusem.

Na razie tyle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....mamy do dyspozycji 96MB pamięci, więc spolszczenie IPB3 instaluje się za jednym wciągnięciem.

sorry, ale 96MB to Ci nawet do pustego IPB 3.1.x nie starczy aby chodziło dobrze.

A do ładowania bezproblemowego kompletnego spolszczenia to i 256MB Ci łyknie podczas importu.

Ja u siebie ustawiłem memory limit na 512MB żeby to poszło jak należy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....mamy do dyspozycji 96MB pamięci, więc spolszczenie IPB3 instaluje się za jednym wciągnięciem.

sorry, ale 96MB to Ci nawet do pustego IPB 3.1.x nie starczy aby chodziło dobrze.

A do ładowania bezproblemowego kompletnego spolszczenia to i 256MB Ci łyknie podczas importu.

Mam Ci to naprawdę udowodnić? <_<

Moge zrobić nawet filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.