Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Driver error w edycji i dodawaniu for


lumota

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dopiero zobaczyłem że w ACP przy próbie dodawania i edycji for wyświetla się Driver error

ts496_dftju.png

nie wiem kiedy on się dokładnie pojawił niedawno wykonałem update ipb3.1.4>ipb3.2 a po update tego nie sprawdzałem i nie wiem skąd to jest

logi z dzisiaj:

[11-Jun-2011 11:34:39] PHP Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/codegame/public_html/codegame/admin/sources/classes/skins/skinFunctions.php(2645) : eval()'d code on line 19

[11-Jun-2011 11:37:13] PHP Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/codegame/public_html/codegame/admin/sources/classes/skins/skinFunctions.php(2645) : eval()'d code on line 50

[11-Jun-2011 11:55:05] PHP Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting '}' in /home/codegame/public_html/codegame/admin/sources/classes/skins/skinFunctions.php(2645) : eval()'d code on line 54

[11-Jun-2011 11:56:08] PHP Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/codegame/public_html/codegame/admin/sources/classes/skins/skinFunctions.php(2645) : eval()'d code on line 11

[11-Jun-2011 12:10:15] PHP Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/codegame/public_html/codegame/admin/sources/classes/skins/skinFunctions.php(2645) : eval()'d code on line 25

[11-Jun-2011 12:10:34] PHP Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/codegame/public_html/codegame/admin/sources/classes/skins/skinFunctions.php(2645) : eval()'d code on line 25

Edytowane przez lumota

Amazing Game Website Templates for those who want to stand out from others.

Professional IPS Themes - Gaming Invision Community Themes, Forum Skins and Game UI Templates.

Forum Templates for Clans and Guilds, Web and Game Developers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.2

niedawno zrobiłem nowy z podstawowego 3.2 a z 3.1 nie mam

Amazing Game Website Templates for those who want to stand out from others.

Professional IPS Themes - Gaming Invision Community Themes, Forum Skins and Game UI Templates.

Forum Templates for Clans and Guilds, Web and Game Developers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w acp działa tylko w ACP/Fora

błąd wyskakuje jak chcę dodać nowe forum lub edytować istniejące

Amazing Game Website Templates for those who want to stand out from others.

Professional IPS Themes - Gaming Invision Community Themes, Forum Skins and Game UI Templates.

Forum Templates for Clans and Guilds, Web and Game Developers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny błąd i okazało się, że powodowała go modyfikacja Topic Prefixes. Dopiero odinstalowanie go i usuniecie wszystkich jego plików z FTP spowodowało, że w końcu mogłem edytować ustawienia forów itd. U Ciebie pewnie tez jakaś modyfikacja niekompatybilna jest z 3.2.0

Edytowane przez matma4u
  • Lubię to 1

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matma4u

dzięki to były jednak te pliki topic prefix których po odinstalowaniu na starej wersji nie usunąłem ich z ftp

Amazing Game Website Templates for those who want to stand out from others.

Professional IPS Themes - Gaming Invision Community Themes, Forum Skins and Game UI Templates.

Forum Templates for Clans and Guilds, Web and Game Developers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.