Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zabezpieczenie forum


Juninho

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

Jestem nowym użytkownikiem na forum, zarejestrowałem się ze względu takiego, iż po raz pierwszy od półrocznej pracy z Invision Power Board natknąłem się na problem. Otóż w ostatnim czasie sporo forum zostaje shackowane, część przez bezmyślność właścicieli, część dlatego, iż po prostu tak los kazał. Ale teraz przejdę do sedna. Zwykle zabezpieczałem swoje forum w różny sposób, ale teraz chciałbym dopiąć swego jeszcze w większym stopniu. Na niejakiej stronie net4game.com jest właśnie tego typu zabezpieczenie. O co chodzi? Gdy na normalnej stronie wpiszę www.adresforum.pl/admin/install/index.php kieruje mnie do instalacji forum, ale instalacja jest zamknięta. Na wspomnianym forum powyżej, gdy wpiszę coś takiego to nic się nie dzieje, wracam do forum. Ta sama akcja jest z www.adresforum.pl/admin/index.php, na net4game również nic się nie dzieje i kieruje na forum, a na innych forach przekierowuje do logowania do panelu Admina. Czy jest możliwość, by zrobić coś takiego jak na net4game? Jeżeli tak to chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę to zrobić, bardzo mi na tym zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w ACP w :system: System i na samym dole masz Centrum bezpieczenstwa zakladke i tam sa wlasnie wszystkie narzedzia bezpieczenstwa, przeczytaj tam wszystko i za ich pomoca mozesz tak zrobic jak opisales.

Edytowane przez Georgeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dokładnie tak - zmień nazwe folderu admin oraz dodaj drugie logowanie. Wystarczy.

I pamiętaj, że najsłabszym ogniwem zabezpieczeń jest ... człowiek.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.