Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Aplikacje i hooki nie działają


Hookie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zaktualizowałem forum IPB do wersji 3.2.1. Zainstalowałem też od nowa hooki i aplikacje:

(DP32) Top Posters 1.0.1

(DP32) Top X Shouters 1.0.1

Shoutbox 1.2.1

Z czego do tego ostatniego oczywiście wgrałem nowe pliki na serwer i zainstalowałem przez panel IPB (nowa metoda update). Przebudowałem cache i... Klops. Nic się nie wyświetla - tabularaza. Ani jeden z hooków nie działa, podobnie shoutbox. Co może być przyczyną? Jeśli potrzebujecie większej ilości informacji to pytajcie proszę, a odpowiem.

Z góry dzięki za czas poświęcony na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. Napisz do hostnigu, ja skonfigurowałem odnowa detyka i mam już git.

Cześć, czy mógłbyś napisać jaśniej, żebym lepiej mógł zobrazować problem firmie hostingowej? Nie jestem pewien czy będą wiedzieli co robić.

EDIT: Zainstalowałem także na czysto aplikację (DP32) Mass PM 1.0.5. Wyświetla się wśród zainstalowanych aplikacji, ale nigdzie indziej.

Edytowane przez Hookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

EDIT: Zainstalowałem także na czysto aplikację (DP32) Mass PM 1.0.5. Wyświetla się wśród zainstalowanych aplikacji, ale nigdzie indziej.

Ona działa tylko w ACP.

Odnośnie problemów - czy masz chmod 777 na folder hooks/? Masz w nim jakieś pliki?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona działa tylko w ACP.

Dziękuję - zauważyłem. :)

Odnośnie problemów - czy masz chmod 777 na folder hooks/? Masz w nim jakieś pliki?

Tak jest - chmod na 777. W folderze hooks znajduje się łącznie 26 plików:

10, które wcześniej już tam były, 8 modyfikowanych w trakcie aktualizacji forum, 8 innych przy okazji moich instalacji

Edytowane przez Hookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to Hookie ma problem z hookami. :szczerbaty:

A próbowałeś je poprzestawiać - w sensie poprzesuwać? W poprzednich wersjach to pomagało.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Hookie ma problem z hookami. :szczerbaty:

A próbowałeś je poprzestawiać - w sensie poprzesuwać? W poprzednich wersjach to pomagało.

No to należy Ci się wielkie chłodne piwo. :P Nie za bezpośrednią pomoc, ale za sprawienie, że w panelu wszedłem gdzie trzeba. Nie będę publicznie chwalił się tym, co trzeba było zrobić, bo weźmiecie mnie za głąba. Dodam tylko, że w 3.2.1 trzeba włączyć hooki w co najmniej DWÓCH miejscach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, co najśmieszniejsze, jest włączony. :P

Tak czy inaczej wszystko jest cacy ale nie mam dostępu do ustawień typu zmiana wyświetlania shoutboxa jedynie na stronie głównej, kolorowania nicków w zainstalowanych hook'ach etc. Ech, połowy rzeczy od nowa trzeba się znów uczyć. :( Ktoś bawił się tym już może? Zna solucję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.