Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Przenosiny forum, brak strony głównej


Caman

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przenosiłem forum z subdomeny (forum.mojanazwa.pl) do katalogu domeny głównej (mojanazwa.pl/forum). Wraz z tą zmianą była również zmiana z VPSa na dedyka. Wszystko skonfigurowane, wszystko śmigało. Przeniosłem pliki forum i wgrałem bazę danych - było parę problemów natury technicznej. Usunąłem bazę danych i zainstalowałem forum na nowej lokacji, następnie czyszcząc (nie usuwając!) bazę danych, wgrałem z pliku backup. Na pierwszy rzut oka wszystko działa, forum jest skryptowo wyłączone. Logowanie śmiga bez zarzutu. ACP działa bez zarzutu, jednak jak chcę wejść na forum na stronę główną to wyskakuje w google chrome "Błąd serwera". Ta informacja wyskakuje dopiero po zalogowaniu się i próbie przejścia na stronę główną forum.

Jakieś rady, co zrobiłem źle, co trzeba poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień zawartość pliku:

.htaccess

na

<IfModule mod_rewrite.c>
Options -MultiViews
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Skoro wyświetla błąd to myślę, że może mieć związek. Jak masz dedyka to to zmień na podane wartości. A jeśli nadal nie pomoże to może warto zainwestować w osobę, która sprawdzi i ustawi Ci tego dedyka? Mogłeś go przecież źle skonfigurować i nawet nie wiedzieć o tym.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy nie wiem o co Ci chodzi ? tobie wszystko dobrze działą ...

Po zalogowaniu nie działa.

Skoro wyświetla błąd to myślę, że może mieć związek. Jak masz dedyka to to zmień na podane wartości. A jeśli nadal nie pomoże to może warto zainwestować w osobę, która sprawdzi i ustawi Ci tego dedyka? Mogłeś go przecież źle skonfigurować i nawet nie wiedzieć o tym.

Dedyka konfigurował administrator techniczny. Za chwilę zmienię wartość tego php i zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd powodał pewien plugin, wystarczyło zajrzeć w logi błędów nginxa - usunąłem plik i wszystko śmiga.

Informacja o wartościach suhosina sama w sobie jest tylko ostrzeżeniem, zmieniliśmy wartość na odpowiednią dla nas.

Edytowane przez Rivside
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.