Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Pav32) Topic Description


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pliku: (Pav32) Topic Description

Autor: Pavulon

Data wysłania: 04 wrz 2011

Data aktualizacji: 24 paź 2011

Kategoria: Modyfikacje

Wspierana wersja IP.Board: 3.2.x

Mod przywraca opisy tematu znane z wersji wcześniejszych niż 3.2.

Nie wymaga edycji plików, lecz z przyczyn technicznych niezbędne są 2 drobne edycje stylów w celu poprawnego umiejscowienia opisu tematu.

Pobierz plik

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wreszcie to znalazłem i opisy powrócily ale... No właśnie po zainstalowaniu hooka pojawił się problem z hookiem (SOS32) Easy Topic Moderation.

Przycisk zmiany tytułu tematu jest niaktywny. Tzn przycisnac go można ale nie ma żadnego efektu. Oczywiście ta sama opcja moderacyjna z poziomu normalnego menu moderacji działa jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wreszcie to znalazłem i opisy powrócily ale... No właśnie po zainstalowaniu hooka pojawił się problem z hookiem (SOS32) Easy Topic Moderation. Przycisk zmiany tytułu tematu jest niaktywny. Tzn przycisnac go można ale nie ma żadnego efektu. Oczywiście ta sama opcja moderacyjna z poziomu normalnego menu moderacji działa jak trzeba

Ten przycisk?

post-1579-0-14424200-1333184988_thumb.pn

Nie widzę z nim najmniejszych problemów. Wskazuje poprawny adres i oczywiście działa.

Poza tym nie ma tam javascript'a przez który miałby przestać reagować. Sprawdź adres linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz nie wiem dlaczego źle kojarzyłem fakty. Po dzisiejszych testach winną wydaje się aplikacja "Tutorials" przy kliknieciu na zmiane tematu konsola wypluwa:

[15:13:25.250] $(elem).up(".__article") is undefined @ http://renaultlaguna.pl/forum/public/js/tutorials.js:98

która to linia wyglada tak:

var link = $(elem).up('.__article').down('a.article_title');

Ale to juz nie dotyczy tego wątku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.