Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zmiana Ikony


sylver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć jak z głównej ikony forum:

s1.png

Zrobić np:

s3.gif

Próbowałem za pomocą Forum Icons, lecz jak zmieniłem "Replace the indicator icon" jednak wtedy nic się nie zmieniało. Przebudowywałem skiny jednak to też nic dało. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie backup folderu na FTP forum => public => style_images=> master i tam będziesz miał wszystkie forumowe ikonki. Znajdź sobie tę którą chcesz zamienić (to jest bodajże f_icon_read) i nadaj nowej identyczną nazwę po czym wrzuć do folderu forum => public => style_images=> master za pomocą klienta FTP i nadpisz :) A potem tylko odśwież stronę forum i ikonki same się zamienią. Jeśli nie, wyczyść pamięć podręczną i znowu odśwież :)

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie backup folderu na FTP forum => public => style_images=> master i tam będziesz miał wszystkie forumowe ikonki. Znajdź sobie tę którą chcesz zamienić (to jest bodajże f_icon_read) i nadaj nowej identyczną nazwę po czym wrzuć do folderu forum => public => style_images=> master za pomocą klienta FTP i nadpisz :) A potem tylko odśwież stronę forum i ikonki same się zamienią. Jeśli nie, wyczyść pamięć podręczną i znowu odśwież :)

Tylko mi chodzi żeby każda ikonka była inna, a nie wszystkie jednakowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem. To sobie zobacz która za co odpowiada i ustaw po swojemu :) Ta co podałeś odpowiada za wyświetlanie przeczytanej kategorii. Są odpowiadające za przeczytane i nieprzeczytane posty, zamknięte tematy, ankiety, przekierowane tematy i działy i tak dalej.... Musisz podmienić wszystkie wedle stylu jaki Ci się podoba, tak żeby to miało ręce i nogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.